Policija aizturējusi vīrieti, kurš sievietei nolaupīja somiņu

Apollo.lv
Valsts policijas auto. Ilustratīvs attēls.
Valsts policijas auto. Ilustratīvs attēls. Foto: LETA/Ivars Soikāns

Šī gada 3. maijā Rīgā, Dzirciemā, pēc iepirkšanās veikalā kāda sieviete devās uz savu dzīvesvietu, bet viņai sekoja nepazīstams vīrietis, ziņo Valsts policija (VP).

Kad kundze bija pienākusi pie sava nama kāpņu telpas, ļaundaris viņu pagrūdis un nolaupījis somiņu, kurā atradās maks ar apmēram 630 eiro, mobilais telefons un citas personīgās mantas, pēc kā pameta notikuma vietu. Cietusī par notikušo paziņoja policijai.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Pārdaugavas pārvaldes likumsargi sāka notikušā izmeklēšanu un noskaidroja iespējamā uzbrucēja identitāti.

18. maijā, iegūstot informāciju par viņa atrašanās vietu, policisti viņu aizturēja. Aizdomās turētais vīrietis ir dzimis 1990. gadā un iepriekš nebija nonācis policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta pirmās daļas – par laupīšanu.

Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai probācijas uzraudzība, vai sabiedriskais darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizdomās turētajam piemērots drošības līdzeklis apcietinājums. Policija ir noskaidrojusi, ka nolaupīto naudu vīrietis jau ir iztērējis.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu