Pk, 2.06.2023.

Maija beigas būs ļoti veiksmīgas trīs Zodiaka zīmēm

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Maridav/Shutterstock

Astrologi nosaukuši trīs Zodiaka zīmes, kuras 2023. gada maija beigās iekāpt veiksmes kurpēs.

Lauva

Mēneša beigās Lauvām vajadzētu parādīt savas līdera īpašības un talantu. Pateicoties tam, viņi varēs veikt nozīmīgu izrāvienu savā karjerā. Astrologi stāsta, ka notikumu attīstībai ir divi scenāriji - vai nu tu pats kaut ko izdomāsi un piedāvāsi saviem priekšniekiem, vai arī viņi tev izteiks piedāvājumu, no kura nevarēs atteikties. Kopumā šis ir labvēlīgs periods jauniem darījumiem un plānu īstenošanai.

Zivis

Zivīm visbiežāk ir melanholisks noskaņojums, nepārtrauktās pārdomās negatīvi ietekmē viņu dzīvi. Tomēr eksperti saka, ka kādā no maija pēdējām dienām būs iespēja atrisināt problēmas, tieši domājot. Izmanto šo laiku, ieklausieties savā intuīcijā, jo tā būs visaugstākajā līmenī. Otrkārt, mēģiniet ieklausīties arī citos cilvēkos. Attiecībās ar otro pusīti būs harmonija.

Auns

Tavā ceļā uz panākumiem var būt šķēršļi, taču tu spēsi tos pārvarēt, ja strādāsi ar mīlestību un aizrautību pret savu darbu. Tavā vidē var parādīties kāds ietekmīgs cilvēks, kurš neatteiksies tev palīdzēt. Jūtieties brīvi lūgt palīdzību. Turklāt maija beigās jūs sagaida finansiāla veiksme.

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu