"Filmēties ar meitu ir kolosāli." Jaunajā pašmāju seriālā uzmirdz meita un tēvs – Telma un Ivars Auziņi

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Seriāla "Rūgtās izvēles" vērīgākie skatītāji pamanījuši, ka ekrānā, atveidojot svarīgas lomas, sastapušies tēvs ar meitu – Ivars un Telma Auziņi.

Telma atveido vienu no četrām draudzenēm, kas jaunajā uzņēmumā uzņēmusies sabiedrisko attiecību direktores lomu. Viņa mēģina kļūt neatkarīga no despotiskās mātes, kura cenšas kontrolēt katru meitas soli un izdevīgi viņu izprecināt, bet viņas tēvs, kurš visu laiku bijis zem sievas tupeles, negaidīti aiziet pie citas sievietes.

"Jau studiju laikā domāju par šo faktu un vienmēr domāju, vai pienāks tāda diena, kad kāda izrāde vai filma mūs savedīs kopā mūsu profesijā. Nu tā diena ir pienākusi un sajūta patiesībā ir ļoti viegla un mierīga. Man šķiet, ka mēs abi esam komfortā un labi jūtam, ka esam profesionāli aktieri, kas dara darbiņu un pie viena arī izbaudām to, ka varam viens otru satikt, kas ar ikdienas darbiem ne vienmēr sanāk tik bieži kā gribētos. Es esmu ļoti pateicīga, ka man ir dota iespēja piedzīvot šādu pieredzi, kuru es noteikti atcerēšos visu mūžu," stāsta Telma Auziņa.

Savukārt Ivars Auziņš atveido juristu, kurš palīdz draudzeņu biznesam un ir iemīlējies galvenajā varonē Dacē. Lai arī līdz šim strādājis pie Daces vīra – ietekmīga uzņēmēja – viņš ir lojāls četrotnei, kuras sastāvā ir arī Telmas atveidotā Ginta.

"Filmēties ar meitu ir kolosāli. Stingri ņemot, darbs ir darbs un mēs abi pret to attiecamies profesionāli. Es nejaucos viņas tēla virtuvē, domāju, ka viņa lieliski tiek galā pati. Priecājos, ka ir iespēja satikties biežāk un parunāties. Tā kopā būšana ir tāda svarīga lieta, kas, gadiem ejot, jāuztur. Manuprāt kino ir viņai ļoti piemērots. Tādēļ, ka ir iespējams to apvienot ar kādu citu darbu, gan tas ir finansiāli izdevīgs, gan arī ļoti interesants. Mums kopējās ainas nemaz tik daudz nav, jo katram mazliet sava sižeta līnija, bet par tām, kas bija kopā, tiešām prieks," par sastrādāšanos ar meitu priecīgs ir Ivars Auziņš.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu