Internetu sajūsmina hokejista Mārtiņa Dzierkala sirsnīgā rīcība pēc svinīgās sagaidīšanas

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: martinsdzierkals/ Instagram

Pirmdien, 29. maijā, desmitiem tūkstoši cilvēku pie Brīvības pieminekļa Rīgā ar skaļām ovācijām sagaidīja Latvijas hokeja izlasi, kas aizvadītajā pasaules čempionātā izcīnīja bronzas medaļas. Visi vēlējās kaut pa gabalu redzēt hokejistus un uztaisīt kopbildi, taču ne visiem tas izdevās. Nu internetu sajūsminājusi hokejista Mārtiņa Dzierkala rīcība.

Nu tīmeklī klejo foto, par kuru kāda māmiņa pastāstīja, ka hokejists Mārtiņš Dzierkals bijis necerēti laipns.

"Emma saskuma, jo netikām cauri pūlim pie pieminekļa, lai kaut pa gabalu redzētu hokejistus.. Izgājām vakara pastaigā, kur Mārtiņš Dzierkals pats atnāca uz Ziedoņdārza bērnu laukumiņu, lai pabildētos ar visiem bērniem. Lūk, tas ir!"

Jau ziņots, ka Latvijas vīriešu hokeja izlase svētdien Tamperē svinēja uzvaru pasaules čempionāta mačā par bronzas medaļām.

Latvija pagarinājumā ar 4:3 (2:2, 0:0, 1:1, 1:0) pieveica ASV valstsvienību.

Divus vārtus Latvijai guva Kristiāns Rubīns, pa vieniem - Roberts Bukarts un Jānis Jaks, bet ASV divus vārtus guva Roko Grimaldi, vienus - Mets Koronato.

Saeima svētdien, 28. maijā, īsi pirms pusnakts nolēma pirmdienu, 29. maiju, pasludināt par svētku dienu par godu Latvijas hokejistu izcīnītajām bronzas medaļām.

Foto: Tūkstošiem hokeja līdzjutēju sveic Latvijas hokeja izlasi

VIDEO: "Prāta vētra" sagaida Latvijas hokeja varoņus 

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām