Gultā īsti mačo. Trīs kaislīgākie Zodiaka zīmju vīrieši

Apollo.lv
Foto: Volodymyr TVERDOKHLIB/Shutterstock

Astrologi nosauc, kuri vīrieši ir labākie mīlnieki. 

Auns

Tiek uzskatīts, ka Auna zīmē dzimušie vīrieši gultā ir īsti mačo. Viņš nepazīst robežas, viņiem nekad neapnīk sievieti lutināt ar jaunām idejām. Auns iekaro meiteni ar savu neatlaidību un pēc tam realizē viņas izvirtīgākās fantāzijas. Vienīgais "bet" – šīs Zodiaka zīmes vīrietis, visbiežāk, parūpējas par sevi, lai izklaidētos, un tikai tad domās par sievieti. Tas ir labojams – pasaki Aunam tieši, ko vēlies, un viņš darīs visu, ko vēlies.

Strēlnieks

Strēlnieks ir piemērs, no kura būtu vērts mācīties. Viņi sievieti aplaimo ar mīlestību, rūpēm, uzmanību un skaistu pieklājību. Gultā viņš savu partneri vai nu pakļauj maigumam, vai rupjībai, tas atkarīgs no dāmas. Sieviete, kas kļuvusi par tik kaislīga alfa tēviņa laimīgo saimnieci, neiebilst. Jāņem gan vērā - ugunīgajam vīrietim ātri var apnikt viens un tas pats, un viņš var doties pie citas jaunkundzes, tāpēc neatslābsti un ļaujies!

Ūdensvīrs

Šie optimistiskie, pašpārliecinātie un zinātkārie vīrieši nekad necieš no sieviešu uzmanības trūkuma. Ūdensvīram ir svarīga garīgā saikne, tāpēc parasti Ūdensvīri uzsāk attiecības uz ilgu laiku. Viņš gan neatsakās flirtēt ar citām sievietēm. Ja esi izvēlējusies Ūdensvīru, tad piesprādzējies – viņš tev atvērs glāstu pasauli, pēc kā tev šķitīs, ka visa pagātne bija veltīga laika tērēšana. Jūs varat izteikt viņam jebkuru fantāziju, un viņš mēģinās to izpildīt. Starp citu, ļoti bieži Ūdensvīri ir visdažādāko fetišu cienītāji – paturi to prātā, veidojot attiecības ar šādu puisi.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu