"Kaut kādā mērā tas nav patīkami." Kaspars Saulietis komentē bijušās sievas apprecēšanos

Apollo.lv
Foto: sauljukas91, stvpirmā/Instagram

Bijušais valsts izlases spēlētājs un nu influenceris Kaspars Saulietis dienu pēc bijušās sievas Katrīnes Vasiļevskas (iepriekš Saulietes) kāzām "Instagram" tiešraidē dalījās pārdomās par attiecību tēmu, kā arī par to, kā jūtas, ka bijusī sieva izgājusi pie cita vīrieša. 

Īsi pirms kāzām Kaspars esot pajokojis, ka jānozog līgava, proti, viņa bijusī sieva Katrīne, taču tas bijis vien joks, ko kāds, iespējams, uztvēris nopietni. Joks nav īstenojies, un, sākot savu monologu "Instagram" tiešraidē, Kaspars teica: "Līgavu nenozagu."

Viņš savā monologā pastāstīja, kā uztver bijušās sievas jauno laulību. "Mūsu attiecības jau sen ir nokārtotas. Viss ir ļoti labi, protams, gadās arī pa kādam kašķim, bet viss beidzies labi.

Es godīgi varu pateikt, ka esmu ar Pēteri kopā dzēris šņabi pie viena galda.

Man nav nekādu aizvainojumu, mūsu attiecības jau sen beigušās un viss ir izdzīvots. Es tiešām esmu priecīgs un novēlēju viņiem arī laimi."

"Protams, kaut kādā mērā tas nav patīkami, bet mēs ejam un dzīvojam tālāk. Esmu priecīgs par situāciju, manas meitenes ir laimīgas," dalījās Kaspars.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka sestdien, 3. jūnijā, Katrīne mija laulību gredzenus ar pilotu Pēteri Vasiļevski. 

Pazīstamā influencere ir hokejista Kaspara Saulieša bijusī sieva. Viņiem ir kopīgas divas meitas - Kerija un Kortnija.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kaspars Saulietis (@sauljukas91)

Savā monologā Saulietis analizēja arī savas neveiksmes privātajā dzīvē. 

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu