Pk, 22.09.2023.

Konfiscētais "Porsche" nonāks izsolē. Cenu aptauja atvērta ikvienam

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: 360TVZIŅneši

"Porsche Cayenne S" automobilis tika konfiscēts par braukšanu narkotisko vielu ietekmē. Nolemts, ka VID spēkratu izliks cenu aptaujā un ikviens to varēs nosolīt, noskaidroja "360TV ZIŅneši". 

Auto šobrīd atrodas Nodrošinājuma valsts aģentūras stāvlaukumā. Lai to apskatītu klātienē, nepieciešams iepriekš pieteikties VID un vienoties par apskates laiku.

Ziņneši vēsta, ka auto var arī iekāpt un izpētīt salonu. Tomēr auto ir cietis – izsists viens no stikliem un bojāta auto priekšdaļa.

Auto tirgus vērtība iepriekš vērtēta ap 85 tūkstošu eiro, bet cenu aptaujas minimālā sliekšņa noteikšanai, VID piesaistīs vērtētāju. Līdz šim VID darbinieki automašīnu vērtību noteikuši paši, piemēram, no sludinājumu vietnēs redzamajām summām.

Foto: "360TV ZIŅneši" uzņemtie attēli ar "Porsche Cayenne S" no Nodrošinājuma valsts aģentūras stāvlaukuma

Jau iepriekš vēstīts, ka saskaņā ar apsūdzību, policija par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu apturēja apsūdzētā vīrieša vadīto "Porsche Cayenne S" markas automašīnu. Policijas darbiniekiem radās aizdomas, ka vadītājs ir neadekvātā stāvoklī, tāpēc viņš tika nogādāts "Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā" narkotisko vai citu apreibinošu vielu ietekmes pārbaudei, no kuras apsūdzētais atteicās.

Apsūdzētais vīrietis pilnībā piekrita viņam inkriminētā noziedzīgā nodarījuma apjomam un juridiskajai kvalifikācijai, kā arī atzina savu vainu noziedzīgajā nodarījumā un to nožēloja, vēsta prokuratūra.

Prokurors vadītājam piesprieda sabiedrisko darbu uz 120 stundām, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz pieciem gadiem, un valsts labā konfiscēja viņam piederošo "Porsche Cayenne S" markas automašīnu aptuveni 85 000 eiro vērtībā.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu