LOK prezidenta amatam izvirzīti trīs kandidāti

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Latvijas Volejbola federācijas prezidents Jānis Buks piedalās Latvijas Olimpiskās komitejas Ģenerālās asamblejas ārkārtas sesijā, kuras laikā lemj par ģenerālsekretāra Kārļa Lejnieka atsaukšanu no amata.
Latvijas Volejbola federācijas prezidents Jānis Buks piedalās Latvijas Olimpiskās komitejas Ģenerālās asamblejas ārkārtas sesijā, kuras laikā lemj par ģenerālsekretāra Kārļa Lejnieka atsaukšanu no amata. Foto: Lita Millere/LETA

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) ir saņēmusi Latvijas Airēšanas federācijas prezidentes Guntas Vlasenko, Latvijas Volejbola federācijas prezidenta Jāņa Buka un Latvijas Modernās pieccīņas goda prezidenta Andra Feldmaņa pieteikumus uz LOK prezidenta amatu, pirmdien ziņo LOK.

Buku uz LOK prezidenta amatu izvirza piecas olimpiskās federācijas - Latvijas Basketbola savienība, Latvijas Peldēšanas federācija, Latvijas Riteņbraukšanas federācija, Latvijas Sērfošanas un SUP federācija un Latvijas Volejbola federācija.

Vlasenko par LOK prezidenta kandidāti ir pieteikusi Latvijas Airēšanas federācija, bet Feldmani šim amatam virza Latvijas Modernās pieccīņas federācija.

Tāpat saņemti arī 23 pieteikumi uz 11 LOK Izpildkomitejas locekļu amata vietām.

Lok vēsta, ka šobrīd tiek veikta "iesniegto dokumentu sākotnējās tehniskās atbilstības pārbaude".

Paredzams, ka atzinumu par pieteikto kandidātu un iesniegto dokumentu atbilstību LOK Statūtu, LOK Vēlēšanu nolikuma un LOK Ģenerālās asamblejas 26.maija sesijas lēmuma prasībām sniegs LOK Juridiskā komisija.

Balstoties uz šo atzinumu, LOK Izpildkomiteja sagatavos kandidātu sarakstu projektus izskatīšanai LOK Ģenerālās asamblejas 11.jūlija sesijā, kas pieņems lēmumu par kandidātu saraksta apstiprināšanu un nodošanu vēlēšanām, pārbaudot arī pieteikto kandidātu klātbūtni sesijā. Šo iemeslu dēļ kandidātu saraksta gala versija var atšķirties no šobrīd sagatavotās.

LOK ārkārtas Ģenerālā Asambleja notiks 11.jūlijā, plkst.11, Latvijas Universitātes Zinātņu mājā Rīgā, Jelgavas ielā 3.

Jau ziņots, ka maija vidū līdzšinējais LOK prezidents Žoržs Tikmers, kurš nonāca masu mediju uzmanības lokā saistībā ar iespējamu interešu konfliktu, nolēma atstāt amatu.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu