FOTO ⟩ Ivo Fomins svin savas pirmās vinila skaņuplates izdošanu

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Dziedātājs un dziesmu autors Ivo Fomins pirmdien, 12. jūnijā, jaunatvērtajā mūzikas ierakstu veikalā "Mikrofons" atzīmēja savu pirmās vinila skaņuplates izdošanu. 

Pasākumā piedalījās Ivo grupas biedri – ģitārists Roberts Dinters un bundzinieks Ēriks Hanzovskis, skaņuplates izdevējkompānijas "Izdevniecība MicRec" pārstāvji un tās vadītājs Guntars Račs, kurš ir arī desmit (no vienpadsmit skaņuplatē iekļauto dziesmu) līdzautors, žurnālisti, skaņuplašu kolekcionāri, koncertu organizatori un Ivo mūzikas cienītāji.

Platē iekļautas tādas dziesmas kā "Nekas jau nebeidzas", "Ielai pāri" (pied. Tipa), "Lai jau deg", "Tu man esi viss", "Cilvēks", "Diena vai nakts", "Šodien", "Putni bez spārniem", "Dienā, kad pārstās līt", "Es vēlos būt līdzās" un "Mēs dzīvojam pasakās".

Ivo kopā ar mūziķiem sniedza vairāku dziesmu akustisko priekšnesumu un pateicās visiem atnākušajiem, pastāstot arī par vasarā gaidāmajiem brīvdabas koncertiem:

"Šī ir mana pirmā vinila skaņuplate. Sajūtas ir lieliskas. Paldies visiem, kas par to parūpējās.

Manuprāt, tā izskatās lieliski un ir tāda, kuru patīkami paturēt rokās. Man tas ir iemesls beidzot atkal iegādāties skaņuplašu atskaņotāju."

Guntars Račs: "Mūzikas industrija ir apmetusi savdabīgu kūleni. Kad sāku tajā darboties, un tas bija 1991. gadā, Rīgas skaņuplašu fabrika "Melodija" izdeva vienu no pēdējām Latvijā ražotajām skaņuplatēm – grupas "bet bet" debijas albumu "Mana mīļā meitene" Tam sekoja audiokasešu ēra, tad CD, tad digitālās tiešsaistes iespējas un tagad atkal aktuāla ir vinila plate, jo tā ir vizuāli efektīga un tai piemīt savas unikālās skaņas kvalitātes un dinamika."

Ivo Fomina vasaras koncerti notiks:

30. jūnijā plkst.20 Ikšķiles brīvdabas estrādē;

28. jūlijā plkst.20 Dobeles Ķestermeža estrādē;

4. augustā plkst.20 Saulkrastu brīvdabas estrādē;

25. augustā plkst.20 Skrundas pilskalna estrādē;

28. septembrī plkst.19 Aizkraukles Kultūras centrā.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties "Biļešu paradīzes" tīklā.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu