No Rīgas šovasar kursēs autobusi uz Sāremā salu

LETA
Foto: Peter Aleksandrov/Shutterstock

Starptautiskais pasažieru pārvadātājs "Lux Express" piektdien, 16. jūnijā, atklās vasaras autobusu maršrutu Rīga-Pērnava-Kuresāre (Sāremā), informēja uzņēmuma pārstāvji.

Jaunais maršruts būs pieejams vasaras periodā - no 16. jūnija līdz 20. augustam.

Kompānijā norāda, ka maršruts ir veidots tā, lai ceļotājiem vienlaikus būtu iespēja apmeklēt ne vien Sāremā, bet arī Muhu salu.

Brauciena ilgums no Rīgas līdz Kuresārei būs apmēram sešas stundas, savukārt no Kuresāres uz Rīgu - par pusstundu īsāks. No Rīgas autobuss izbrauks plkst. 9 un Kuresārē ieradīsies plkst. 15.05. Savukārt no Kuresāres autobusa izbraukšanas laiks ir plkst. 16.55 ar ierašanās laiku Rīgā plkst. 22.25.

Uz Igaunijas pilsētām Tallinu un Pērnavu "Lux Expresss" katru dienu nodrošina 13 reisus, savukārt maršrutā Rīga-Tartu katru dienu kursē trīs reisi.

"Lux Express" starppilsētu pakalpojumu biznesa vadītājs Ingmars Ross informē, ka maršrutā Rīga-Tallina šā gada pirmajos piecos mēnešos pasažieru skaits ir palielinājies par vairāk nekā 50% salīdzinājumā ar 2022. gada pirmajiem pieciem mēnešiem.

"Lux Express Latvia" reģistrēta 1994. gadā, un tās pamatkapitāls ir 193 404 eiro. Uzņēmuma apgrozījums 2022. gadā bija viens miljons eiro, bet zaudējumi - 73 284 eiro.

"Lux Express Latvia" pieder Igaunijas "Lux Express Estonia".

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu