Busulis un "Very Cool People" otrdien aicina uz labdarības koncertu Hersonas apgabala plūdos cietušajiem

Apollo.lv
Foto: Ivars Soikāns/LETA

Biedrība "Tavi draugi" rītdien, 20. jūnijā, plkst. 19 aicina uz labdarības koncertu, kurā uzstāsies Intars Busulis un "Abonementa orķestris", kā arī grupa "Very Cool People". Koncerts veltīts Kahovkas HES sprādziena plūdos cietušajiem.

Koncerts notiks pie biedrības "Tavi draugi" angāra Rīgā, Ventspils ielā 50, K-3, un tas aizsāk labdarības koncertu ciklu "Angāra saulrieti".

Ieeja - pāris gumijas zābaku vai finansiāls ziedojums to iegādei.

Otrdienas koncerts ir pirmais četru labdarības koncertu sērijā "Angāra saulrieti", kas šovasar tiks veltīti dažādām Ukrainas civiliedzīvotāju un armijas aktuālajām vajadzībām un ko biedrība "Tavi draugi" rīko, lai sirsnīgi pateiktos visiem Latvijas iedzīvotājiem par viņu atbalstu Ukrainai kopš kara sākuma.

Pasākuma programma:

  • 19.00 Koncerta atklāšana: "Very Cool People",
  • 20.00 Dainis Rudens – Ukrainai veltītu T-kreklu stensilu paraugdemonstrējums. Stensilu teksti veidoti kopā ar rakstnieku Rvīnu Vardi,
  • 20.30 Intars Busulis un "Abonementa orķestris",
  • 21.30 Koncerta noslēgums.

Ieeja 20. jūnija koncertā ir par ziedojumiem – "Tavi draugi" aicina ieejas biļetes vietā ziedot garo gumijas zābaku pārus, kas ļoti nepieciešami plūdu seku likvidācijai, vai veikt mērķa ziedojumu pie ieejas. Ziedotie gumijas zābaki var būt lietoti, bet labā stāvoklī.

Plašāka informācija par ziedošanas iespējām Hersonas apgabala plūdos cietušajiem un citiem labdarības projektiem pieejama šeit.

Biedrība "Tavi draugi" nodrošina koordinētu humānās palīdzības sniegšanu Ukrainas civiliedzīvotājiem Latvijā un Ukrainā, organizējot un koordinējot Latvijas iedzīvotāju, organizāciju un uzņēmumu brīvprātīgo iesaisti palīdzības sniegšanā. Līdz kara sākšanās dienai biedrība sniedza palīdzību un atbalstu ģimenēm, kas nonākušas trūkumā vai saskārušās ar problēmām tepat, Latvijā, bet kopš kara pirmās dienas fokuss strauji nomainīts uz palīdzības sniegšanu Ukrainai. Tostarp tiek nodrošināta arī palīdzība Ukrainas kara bēgļiem Latvijas – Krievijas robežpunktos.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām