Daļā Jelgavas applūduši daudzdzīvokļu namu dzīvokļi. Iedzīvotājiem lūgts atslēgt elektrības padevi

LETA
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Attēls ilustratīvs.
Attēls ilustratīvs. Foto: Christin Lola/Shutterstock

Daļā Jelgavas daudzdzīvokļu namu, kuriem ir plakanie jumti, lietus ūdens uztveres sistēma nav spējusi tikt galā ar spēcīgajiem nokrišņiem un saņemtas ziņas par applūdušiem dzīvokļiem, informēja Jelgavas pilsētas pašvaldībā.

Jelgavas nekustamā īpašuma pārvaldes (JNĪP) avārijas dienests saņēmis daudzus izsaukumus un rindas kārtībā apsekojis māju jumtus. Drošības apsvērumu dēļ JNĪP applūdušo dzīvokļu īpašniekus aicinājis atslēgt elektrības padevi dzīvoklī.

Šajā gadījumā nav runa par jumta kvalitāti - vienkārši nokrišņu daudzums minūtē bija ārkārtīgi liels,

un sistēma nespēja tikt galā ar lielo ūdens apjomu un to novadīt pa esošo lietus ūdens novades cauruli, skaidroja JNĪP vadītājs Signis Rīns. Līdz ar to lietus ūdens gāzās pāri, noplūdinot paneļus un augšstāvu dzīvokļus.

Līdz pirmdienas vakara plkst. 21 uzņēmumā saņemta informācija, ka šāda problēma ir 36 no 409 apsaimniekošanā esošajām mājām, taču Avārijas dienests saņem arvien jaunus ziņojumus no iedzīvotājiem un rindas kārtībā veic ēku jumtu apsekošanu. Šādos gadījumos augsts risks ir elektrība, tādēļ applūdušo dzīvokļu iedzīvotāji drošības apsvērumu dēļ lūgti dzīvoklī atslēgt elektrību.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu