"Rīgas namu pārvaldnieks" izveidojis mobilo lietotni

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: fizkes/Shutterstock

SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) ieviesis mobilo lietotni jeb lietotni "RNP", lai nodrošinātu ērtu un efektīvu pakalpojumu sniegšanu saviem klientiem, pavēstīja RNP pārstāve Una Grenevica.

Turpinot digitālo risinājumu ieviešanu ikdienas pakalpojumu sniegšanā, klientiem lietotnē ir pieejamas vairākas funkcionalitātes, atbilstoši viņu lietotāja profila veidam.

Grenevica skaidro, ka lietotnes lietotājs var būt ikviens RNP klients, kurš ir reģistrējies "e-parvaldnieks.lv".

Līdzīgi kā mājas lapā, arī lietotnes lietotāji varēs to izmantot atbilstoši savam lietotāja profila veidam. Jau tagad lietotāji var izmantot tās iespējas un nodot ikmēneša ūdens patēriņa skaitītāju rādījumus, apskatīt informāciju par rēķinu statusu, saņemt aktuālos paziņojumus par nekustamā īpašuma pārvaldīšanu un sazināties ar sava nekustamā īpašuma pārvaldnieku, kas nākotnē tiks papildināts ar jaunām funkcijām.

RNP valdes locekle Laila Keisele uzsver, ka uzņēmums vēlas, lai RNP klientiem būtu iespējas izmantot modernākās tehnoloģijas, tāpēc turpina uzņēmuma digitālo transformāciju un paplašina pieejamo digitālo komunikāciju rīku klāstu.

Izstrādājot jaunās lietotnes konceptu, RNP nodrošinās lietotājiem ērti lietojamu un, viegli saprotama dizaina platformu kā saņemt informāciju par savu nekustamo īpašumu, kā arī sazināties ar RNP pārvaldniekiem. Lietotne "RNP" atvieglos klientiem iegūt informāciju saistībā ar savu nekustamo īpašumu un veikt dažādas ar īpašumu saistītās darbības.

Turpinot pilnveidot "e-parvaldnieks.lv" funkcionalitāti, papildus funkcijas iegūs arī RNP lietotne. Drīzumā lietotnei tiks pievienotas un dzīvokļu īpašnieki varēs izmantot papildu iespējas apskatīt ikmēneša aktuālos rēķinus un rēķinu arhīvu, veikt rēķinu apmaksu, piedalīties kopības lēmumu pieņemšanā, iesniegt avārijas pieteikumus un iesniegumus, pieteikt pakalpojumus un iepazīties ar citu informāciju.

Mobilā lietotne "RNP" Android tālruņiem ir pieejama lejupielādei Google play veikalā.

Savukārt iOS tālruņiem tā lejupielādei ir pieejama App Store veikalā.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, RNP 2022. gadā strādājis ar 4,54 miljonu eiro peļņu. Uzņēmuma apgrozījums pērn sasniedza 61,97 miljonus eiro.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu