VIDEO ⟩ "Mēs uzaugām īrētā mājā." "Titan" traģēdijas upuru ģimene dalās atmiņās

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
"Titan".
"Titan". Foto: AP/Scanpix

Zemūdens kuģī "Titan" atradās 19 gadus vecs puisis Sulemans Davūds, kurš traģiski gāja bojā. Viņa radinieks raksturoja Sulemanu un tēvu Šahzadu kā piedzīvojumu meklētājus un atklājis vairāk informāciju par abiem ģimenes locekļiem, vēsta ārvalstu mediji.

"Šahzada, mans brālis, viņš jau no agras bērnības iedvesmoja mūs uzdrīkstēties – viņš vienmēr bija tāds cilvēks, kurš mīlēja pasauli. Viņš bija puisis, kurš vienkārši gribēja doties turp, izjust to, ko pasaule piedāvā," viņš sacīja.

Samads Šahzadu raksturoja kā brīnišķīgu brāli un sacīja: "Mēs uzaugām mazā, īrētā mājā. Mums bija mazākā no mazākajām mājām, un viņš to pārveidoja par Amazones lietus mežu."

Samads par 19 gadus vecā puiša traģēdiju saka: "Viņš bija pazemīgs un pateicīgs. Manuprāt, tas ir skumji, bet arī pārsteidzoši, ka viņa nāve saveda pasauli kopā, un es viņam par to pateicos."

Intervijas nobeigumā viņš sacīja, ka ģimene ir satriekta par notikušo. Kamēr ģimene sēro, viņi cenšas dzīvot tā, kā Šahzada un Sulemans būtu vēlējušies.

Sulemans par ekspedīciju nebija sajūsmā, taču viņa tēvs Šahzada bija apsēsts ar "Titāniku" kopš bērnības.

Puisis bija zinātniskās fantastikas literatūras cienītājs un viņam patika spēlēt volejbolu, norāda Azmeha.

Miljardieris Šahzada Davūds (48) ir viens no bagātākajiem cilvēkiem Pakistānā, kurš zemūdens piedzīvojumā devās kopā ar savu dēlu Sulemanu (19). Viņu ģimene no Pakistānas medijam BBC paziņoja, ka abi vīrieši ir Lielbritānijas pilsoņi. Davūdu ģimene ir viena no Pakistānas bagātākajām ģimenēm.

Šahzada ir SETI (search for extraterrestrial intelligence) institūta pilnvarotā persona. SETI institūts ir organizācija, kas pēta dzīvības un intelekta izcelsmi un izplatību Visumā.

Viņš arī ir viens no starptautiskās organizācijas "Prince's Trust" konsultatīvās padomes, kā arī viņam ir saistība ar "British Asian Trust". Abas šīs organizācijas karalis Čārzls III izveidoja, kamēr vēl ieņēma Velsas prinča statusu, liecina Šahzadas profils SETI tīmekļa vietnē.

Šahzada ir priekšsēdētāja vietnieks Pakistānas konglomerātā "Engro Corporation", kas ir liels mēslošanas uzņēmums.

Davūdu ģimenes uzņēmums ir "Dawood Hercules Corporation", viena no lielākajām korporācijām valstī, kuras darbības nozares aptver enerģiju, naftas ķīmiju, mēslojumu, IT, pārtiku un lauksaimniecību.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu