Pk, 1.12.2023.

ŅEM VĒRĀ ⟩ Šonedēļ uz Vidzemes šosejas un pie Madonas būs lieli satiksmes ierobežojumi

LETA
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Ceļa remonts. Ilustratīvs attēls
Ceļa remonts. Ilustratīvs attēls Foto: Shutterstock

Lielākie satiksmes ierobežojumi ceļu remontu dēļ no 26. jūnija līdz 2. jūlijam ir uz Vidzemes šosejas un pie Madonas, aģentūru LETA informēja "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

LVC uzsver, ka visos valsts reģionos rit aktīva ceļu būvdarbu sezona un autovadītājiem ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un papildu laiku ceļā.

Lielākie satiksmes ierobežojumi patlaban ir uz Vidzemes šosejas posmā no pagrieziena uz Cēsīm līdz Rīdzenei, kura šķērsošanai jārēķina gandrīz stunda, kā arī uz reģionālā ceļa starp Madonu un Dzelzavu, kur jārēķinās ar vairāk nekā stundu ceļā. Abos būvlaukumos ir vairāki reversās kustības posmi.

Darbi ir sākušies uz reģionālā autoceļa Valmiera- Rūjiena no Valmieras līdz Rencēniem. Posmā ir divi luksofori, kuru šķērsošanas laiks ir aptuveni 40 minūtes.

Citi lielākie ierobežojumi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir uz Vidzemes šosejas no Sēnītes līdz Siguldai, kur satiksme notiek pa labās puses brauktuvi un paredzamais remontdarbu posma šķērsošanas laiks ir 20 minūtes.

Uz Daugavpils šosejas Lielvārdē trijos posmos ir luksofori, ātruma ierobežojums 50 km/h un posma šķērsošanai jāplāno 30 minūtes, bet Pļaviņu apvedceļa posmā ir divi luksoforu posmi, ātruma ierobežojumi un remontposma šķērsošanas laiks ir aptuveni pusstunda.

Uz autoceļa Grebņeva- Rēzekne no Grebņevas līdz Kārsavai ir četri luksoforu posmi un paredzamais remontdarbu posma šķērsošanas laiks ir 45 minūtes, bet uz Ventspils šosejas pie Tukuma ir viens luksoforu posms un šķērsošanas laiks ir aptuveni 20 minūtes.

Uz valsts reģionālajiem autoceļiem lielāki darbi notiek arī ceļa Talsi- Upesgrīva posmā no Upesgrīvas līdz Laidzei, kur divos posmos satiksmi regulē ar luksoforu un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 45 minūtes.

Uz autoceļa Rīga- Ērgļi no Rīgas apvedceļa līdz pagriezienam uz Tīnūžiem ir trīs luksoforu posmi un paredzamais posma šķērsošanas laiks ir 30 līdz 40 minūtes, bet uz ceļa Stalbe- Cēsis satiksmi piecos posmos regulē ar luksoforiem un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 40 minūtes.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu