"Rīgas satiksme" organizēs papildreisus pēc Dziesmu un deju svētku atklāšanas koncerta

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Zane Bitere/LETA

Lai nodrošinātu Dziesmu un deju svētku dalībnieku nokļūšanu mītnes vietās pēc atklāšanas koncerta, šovakar, 2. jūlijā, "Rīgas satiksme" organizēs papildreisus, vietnē "Twitter" informēja "Rīgas satiksme".

Papildreisus no Rīgas centra plānots organizēt līdz aptuveni plkst. 0.30 vairākos maršrutos - 1., 5., 7., 10., 11. tramvaja maršrutā, 4., 9., 14., 15., 17., 18., 22., 27. trolejbusa maršrutā un 3., 11., 18., apvienotajā 12., 23. un 26. (pa Akmens tiltu), 24., 25., 37., 50., 51., 53. autobusa maršrutā;

Jau vēstīts, ka laukumā pie "Arēnas Rīga" šodien no plkst. 21 līdz 23 norisināsies Dziesmu un deju svētku atklāšanas koncerts, kas svētku dalībniekiem ieeja ir bez maksas.

Dziesmusvētku atklāšanas koncertā uzstāsies Intars Busulis, Marina Rebeka, Egils Siliņš, Jānis Šipkevics, Aija Andrejeva, muzikālā apvienība "Tautumeitas" un citi solisti un grupas.

Tāpat ziņots, ka šodien Rīgā notiek Dziesmu un deju svētku dalībnieku gājiens "Novadu dižošanās", kurā piedalās aptuveni 45 000 svētku dalībnieki no 1800 dažādiem kolektīviem.

Dziesmu un deju svētku 150 jubilejas gadā gājienā pirmo reizi kopā satiksies dalībnieki no jaunizveidotajiem Latvijas novadiem. Gājienā būs pārstāvēta Kurzeme, Zemgale, Vidzeme, Sēlija un Latgale.

Foto: XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku dalībnieku gājiens "Novadu dižošanās"

Vērmanes dārza estrādē notiks folkloras kopu, tautas teātru, mazākumtautību ansambļu, tautas muzikantu un citu kolektīvu koncerti.

XXVII Vispārējie latviešu Dziesmu un XVII Deju svētki, kas šogad notiek Dziesmusvētku tradīcijas 150 gadu jubilejas zīmē, pieskandinās Rīgu līdz 9. jūlijam.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu