Jau šajā nedēļas nogalē "Summer Sound 2023" iesildīšanās pasākums ar dejām līdz rītam

Apollo.lv
Noslēdzies mūzikas festivāls "Summer Sound"
Noslēdzies mūzikas festivāls "Summer Sound" Foto: Foto: Lauris Vīksne

Jau šajā nedēļas nogalē sestdien, 15. jūlijā, Liepājas pludmales bārā "Cukurfabrik" notiks festivāla "Summer Sound 2023" pre-party jeb iesildīšanās pasākums ar dejām līdz rītam kopā ar DJ Tomu Grēviņu. 

Savukārt festivāla norises nedēļā, sākot ar 2. augustu divu vakaru garumā Juliannas pagalmā norisināsies ieskaņas koncerti gan ar jauniem pašmāju censoņiem, gan jau pieredzējušiem Latvijas mūziķiem un grupām.

"Ikgadējā iesildīšanās "Summer Sound" festivālam pludmalē jau uzskatāma par neatņemamu vasaras sastāvdaļu. Lai arī šie DJ seti vienmēr ir kā lielā festivāla mēģinājums, interesanti, ka šīs ballītes parasti izvēršas muzikāli savādākas. Tā kā – tiekamies!" saka Toms Grēviņš.

Ieskaņas pasākumā pludmales bārā "Cukurfabrik" no pulksten 22 papildus DJ Toma Grēviņa vadītam pozitīvi uzlādējošam deju vakaram, būs iespēja satikt leģendāro festivāla Sammerīti jeb pludmales festivāla talismanu, piedalīties aktivitātēs, izbaudīt festivāla "Summer Sound" īpašo kokteili un saņemt patīkamus pārsteigumus.

Foto: publicitātes.

Festivāla organizators Uldis Pabērzis aicina: "Festivāls strauji tuvojas un līdz tam palicis vien mēnesis. Tradicionāli tā priekšvēstneši ir gan ieskaņas pasākumi, gan pilsētas koncerti. Arī šogad tas nebūs izņēmums, un vēl viens ieskaņas pasākums pavisam drīz notiks brīnišķīgajā Liepājas pludmalē, kur festivāla noskaņas atnesīs mūsu draugs – Toms Grēviņš. Savukārt tieši festivāla nedēļā pilsētas skatuvi divus vakarus pēc kārtas ieskandinās 10 pašmāju grupas."

2. un 3. augusta vakaros, ieskandinot festivāla norises nedēļu, Juliannas pagalmā, Liepājā ar enerģiskiem priekšnesumiem uzstāsies vairāki pašmāju mūziķi un apvienības. 2. augustā uzstāsies - Smaržo pēc lietus, Madara, Embark, Baiba, B Optimist, bet 3. augustā - Kristiāna Millere, 2tie, Midnight Projects, Audiokvartāls un Erased By Sunrise.

Foto: publicitātes.

Vasaras lielākais pludmales festivāls Baltijā "Summer Sound" šogad notiks jau vienpadsmito reizi 4. un 5. augustā un kā ierasts piedāvās plašu programmu vasaras piedzīvojumu baudītājiem. Starp daudziem iemīļotiem un cienītiem pašmāju mūziķiem festivālā varēs redzēt priekšnesumus no Vācu, Itāļu, Igauņu, Ukraiņu, Lietuviešu, Zviedru un Bulgāru mūziķiem.

Foto: "Summer Sound 2022"

Uzzināt pilnu festivāla programmu, citus jaunumus, kā arī iegādāties biļetes dažādās komplektācijās uz festivālu “Summer Sound 2023” var mājaslapā.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām