Antra Stafecka laidusi pasaulē meitiņu

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Evija Trifanova/LETA

Svētdien, 9. jūlijā, dziedātāja un Latvijas Radio 2 ētera balss Antra Stafecka-Niedra sagaidījusi savu trešo atvasi - meitiņu. 

Trīs bērnu māmiņa savā sociālā tīkla "Instagram" kontā raksta, ka nekad neaizmirsīs bērniņu dzimšanu.

"Kad piedzima Roberts, man bija ļoti bail! Ko gan es zināju savos 19 gados? Izrādās, ka pietiekoši, lai spētu audzināt tik emocionāli viedu puisi.

Kad piedzima Augusts, biju jau pastaigājusi pa mammas statusa taciņu un nu jau zināju, kā sirds sāp, kad mazajam nobirst kāda sāpju asara, vai cik lepnums ir liels, kad tiek noskaitīta četrrindīte bērnudārzā Māmiņdienas koncertā. 

Gadi iet un mani brašie dēli aug, pamazām atdaloties no manis. Buča no manis jau ir caur vārdiem - nu maaaaaam," raksta Antra un stāsta, ka ar dēliem sarunas vairs neesot "par multenēm un  konfektēm". "Nu jau blēņas ir nopietnākas un lēmumi tiek pieņemti patstāvīgi... Ja pieveru acis uz brīžiem, kad viens otru nokaitinām un strīdamies, esmu mīlestības un lepnuma pilna, par ko izauguši mani brašie dēli." 

Trešo bērnu - meitu dziedātāja sagaidījusi Dziesmu un deju svētku noslēguma dienas rītā. "Piedzima mans mazais sapnis, mana meita! Un šoreiz sajūtas ir pilnīgi savādākas. Esmu tik mierpilna! Man nav bail no rītdienas... Tik ļoti mazsvarīgi pēkšņi kļuva viss ārēji mazsvarīgais, kam mums cilvēkiem patīk pievērst tik lielu uzmanību... Gribas domāt, ka tā būs vienmēr! Bet arī viņa augs un ar katru dienu kļūs gudrāka, viedāka, patstāvīgāka...

Tik daudz kas ir priekšā! Bet šobrīd manas sajūtas ir nostalģiskas.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Antra Stafecka Niedra (@antra_stafecka)

Esmu trīs bērnu mamma! Un tas nav nekas pārdabisks... Jebkura mamma ir unikāla! Mēs esam unikālas! Ar vienu vai pat desmit bērniņiem.. Mēs esam unikālas. Cik daudz spēju un varēšanas ir mūsos. Cik mīlestības ir mūsu sirdīs. Esmu laimīga," raksta Stafecka. 

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka  šī gada 20. maijā Antra Stafecka iestūrēja laulības ostā, par vīru apņemot meitiņas tēvu Lauri Niedru. 

Stafeckas vīrs un meitiņas tēvs ir hokeja vārtsargs Lauris Niedra.

Dziedātāja pirmo reizi publiski par jaunajām attiecībām runāja raidījumā "Kad viņas satiekas". Stafecka uzsver, ka viņai bijis ļoti svarīgi, lai dzīvesbiedram ir labas attiecības ar viņas dēliem no iepriekšējām attiecībām, tāpēc gan viņa, gan viņas atvases sākotnēji bijuši piesardzīgi.

Antras dēliem ir 12 un 9 gadi.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu