Dziedātāja Maksa Korža gaidāmais koncerts esot jau teju izpārdots

Apollo.lv
Foto: publicitātes.

29. jūlijā Daugavas stadionā norisināsies populāra baltkrievu dziedātāja Maksa Korža lielkoncerts, informē portāls "balticevents.info".

"Šobrīd gandrīz visas sēdvietas ir izpārdotas. Mēs neticējām, bet izskatās ka tiks izpārdots viss Daugavas stadions. Tas ir vairāk nekā 35 tūkstoši cilvēku. Mēs kopā ar komandu cenšamies paplašināt stāvzonu," komentēja koncerta rīkotāju "Party Pa" uzņēmuma pārstāvis.

Korža koncertu tradicionāli apmeklēs viesi no Ukrainas, Baltkrievijas, Polijas, Spānijas, Francijas, Lielbritānijas un daudzām citām valstīm. Koncerta rīkotāji paziņo, ka ažiotāža ap notikumu aug ar katru dienu.

"Tas būs īsts šovs. Patlaban mēs vēl iegādājamies pirotehniku, gaismas, un skaņas aprīkojumus no daudzām Eiropas valstīm, lai realizētu Maksa Korža komandas idejas. Priekš tāda liela laukuma ir nepieciešams ļoti daudz salūta, pirotehnikas, dūmu iekārtu un daudz dažādu tehnisku piederumu, kurus sajutīs katrs koncerta viesis," stāsta koncerta tehniskās nodaļas pārstāvis.

Rīgas koncertā mākslinieks izpildīs savus labākos skaņdarbus, kā arī prezentēs pavisam jaunus singlus. Visas iepriekš iegādātās biļetes uz atceltajiem koncertiem būs derīgas 29. jūlijā.

Biļetes uz koncertu ir pieejamas oficiālajā pasākuma mājaslapā.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu