T, 29.11.2023.

Uzņem pašmāju erotiskā dižpārdokļa "Ekstāze" ekranizējumu

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Dmitrijs Suļžics

Rakstniece Karīna Gleitnere (iepriekš Račko) ir pašmāju veiksmīgākā erotisko romānu autore, kuras grāmatas īsā laikā iegūst dižpārdokļa statusu. Šobrīd pazīstamais režisors Dž. Dž. Džilindžers filmēšanas laukumā pulcē talantīgu aktieru ansambli, kas uzmirdzēs romāna "Ekstāze" ekranizējumā, ko skatītāji jau decembrī varēs redzēt uz lielajiem ekrāniem visā Latvijā.

Kinoteātros šī gada decembrī tiks demonstrēta pilnmetrāžas filma, bet pie nākamās televīzijas Go3 skatītājiem tajā pašā mēnesī nonāks arī seriāls.

Filmēšana noris vairākās autentiskās lokācijās, kā, piemēram, Pāvilostā, Jūrkalnē, Andrejostā, fotostudijās un mākslas galerijās. Stāsta centrā ir talantīga buduāra fotogrāfe Efeja, kuras laulība ir uz sabrukuma robežas, kad viņa satiek provokatīvo gleznotāju Eliasu, ar kuru attopas mežonīgas iekāres, seksuālo rotaļu un postošu melu virpulī. Kaisles uguns pāraug apmātībā, bet bauda mijas ar asarām, līdz Efeja saprot, ka sākotnējā viegluma vietā attiecības ar Eliasu viņu velk pagrimuma virzienā.

Galveno lomu atveido talantīgā aktrise un Imanta Kalniņa mazmeita Linda Kalniņa, kas studē režiju otrajā kursā, savukārt mākslinieku Eliasu atveido Valmieras drāmas teātra aktieris Eduards Johansons.

Foto: Dmitrijs Suļžics

Ekranizējumā būs redzami arī Signe Dancīte, Rihards Lepers, Telma Auziņa, Alberts Viegliņš, Lelde Dreimane un citi.

Seriāla producents ir Kristiāns Alhimionoks, savukārt režisora lomu uzņēmies Dž. Dž. Džilindžers. "Ekstāze" autori sola atklātību un uzdrīkstēšanos, kādu vēl Latvijas TV skatītāji pašmāju seriālos un filmās nav redzējuši.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu