Augustā darbību sāks jauns podkāsts par jauniešiem aktuālām lietām

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Podkāsta studija. Ilustratīvs foto
Podkāsta studija. Ilustratīvs foto Foto: Shutterstock/SeventyFour

No augusta būs pieejams video un audio formāta podkāsts "3reiz8", kurā iecerēts astoņās minūtēs apspriest jauniešiem aktuālus jautājumus, ziņo viena no podkāsta vadītājām Sindija Letīcija Brakmane.

Taujāta, kāpēc šāda formāta izvēle, Brakmane atbildēja, ka podkāsta formāts, viņas ieskatā, šobrīd ir populārākais sociālais kanāls, ko izmanto jaunieši. Tas arī ļaušot nodot jauniešiem aktuālu informāciju "viņiem saprotamā un vieglā veidā".

"Runājot par tēmām, mēs iedziļināsimies praktiskos padomos un ieteikumos, kā katrs jaunietis pats var uzlabot savu ikdienu," par ieceri stāstīja Brakmane.

Plānots, ka podkāstā piedalīsies Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centra vadītājs Nils Sakss Konstantinovs, psihoterapeits Artūrs Miksons, sociālo tīklu satura veidotājs Lauris Zalāns un citas jauniešu vidū zināmas personības.

Iecerēts, ka podkāsta epizodes iznāks katru otro nedēļu otrdienās. Tās būs pieejamas "Youtube" un "Spotify" platformās.

Podkāsta autori ir izglītības programmas "Junior Achievement Latvia" projekta līderu programmas dalībnieki.

Podkāsta "3reiz8" atklāšanas pasākums norisināsies 9.augustā plkst.17 Branku jauniešu centrā "Tuvu". Tā laikā jaunieši varēs iepazīties ar podkāsta izveides procesu, kā arī piedalīties dažādās aktivitātēs par līderību.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu