Lietotnē "WhatsApp" pakāpeniski parādās jauna funkcija

Apollo.lv
WhatsApp.
WhatsApp. Foto: oasisamuel/shutterstock

Populārā ziņapmaiņas lietotne "WhatsApp" pakāpeniski sākusi ieviest jaunu funkciju "Channels". Tā pagaidām pieejama vien deviņās valstīs. 

Pagaidām nav zināms, kad jaunā funkcija būs pieejama visā pasaulē. Pašlaik "Channels" ir pieejami Singapūrā, Kolumbijā, Ēģiptē, Čīlē, Malaizijā, Marokā, Ukrainā, Kenijā un Peru.

Pašlaik "Meta" vēl nav izziņojusi datumus, kad jaunā funkcija varētu būt pieejama citu valstu iedzīvotājiem, tomēr paredzams, ka tas varētu notikt tuvāko mēnešu laikā.

Jaunais "WhatsApp" pakalpojums būs atsevišķa funkcija, kurā lietotāji varēs sekot pašu izvēlētajiem kanāliem, kuros būs pieejami teksta ziņojumi, fotogrāfijas, video un aptaujas.

Līdzīgas funkcijas jau pašlaik pilda lietotne "Telegram".

Šī funkcija ļaus lietotājiem dalīties ar dažādiem jaunumiem - sākot ar hobijiem un sporta spēļu rezultātiem, beidzot ar ziņām no vietējām amatpersonām. Lietotāji, kuri sekos kādam konkrētam kanālam, saglabās anonimitāti, jo citiem nebūs redzams ne lietotāja telefona numurs, ne arī profila attēls.

"Channels", atšķirībā no privātajām sarakstēm, nebūs pilnībā šifrēti, tomēr pastāv iespēja, ka kanālu administratori varēs ierobežot auditorijas iespējas dalīties ar kanālos pieejamo informāciju, un nākotnē šo funkciju aktīvi varētu izmantot, piemēram, veselības aprūpes institūcijas.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu