No policijas auto Sarkandaugavā izbēdzis vīrietis. Ieviests plāns "Slazdi" (4)

Ziņa papildināta plkst. 22.20
Apollo.lv
Jaunās Valsts policijas dienesta automašīnas prezentēšanas pasākumā pie Valsts policijas ēkas.
Jaunās Valsts policijas dienesta automašīnas prezentēšanas pasākumā pie Valsts policijas ēkas. Foto: Lita Millere/LETA

Valsts policija meklē 1981. gadā dzimušo Mārtiņu Cesmani. Vīrietis šodien, ap plkst. 16.55 izbēga no Valsts policijas transportlīdzekļa Sarkandaugavā, Meža prospekta 90 apkārtnē un devās virzienā uz kapiem, informē policijā. 

Pazīmes: augums ap 175 cm, mugurā bija tumšas krāsas sporta bikses un tumšas krāsas džemperis, izbēgot vīrietim kājās nebija apavu.

Valsts policija, atsaucoties uz jaunāko iegūto informāciju, norāda ka vīrietis, pārvietojoties pa Rīgas centru, ceturtdienas vakarā bija redzams ar uz pleciem uzliktu tumšu virsjaku, kājās tumšas krāsas apavi ar baltu zoli un galvā tumśi zilas krāsas cepure ar nagu.

Tāpat redzams, ka vīrietis tur rokas paslēptas.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrieša potenciālās atrašanās vietas šobrīd varētu būt Sarkandaugavā, Rīgas centrā vai Pļavniekos.

Policija vērš uzmanību, ka aizmukšanas brīdī vīrietim bija priekšpusē saslēgtas rokas rokudzelžos, kas aizvien varētu būt saslēgtas.

Notiek personas meklēšanas pasākumi un Rīgas reģiona pārvaldes teritorijā ieviests plāns "Slazdi".

Valsts policija aicina rūpīgi aplūkot vīrieša foto attēlu un nekavējoties ziņot, zvanot pa tālruni 110, ja manāt vīrietim līdzīgu personu, kā arī, ja ir zināma Mārtiņa Cesmaņa iespējamā atrašanās vieta. Vēršam uzmanību iedzīvotājiem - nekādā gadījumā nemēģināt vīrieti aizturēt pašiem, bet nekavējot ziņot policijai.

Kā novēroja aģentūra LETA, Rīgā izveidojušies prāvi sastrāgumi.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu