Baltijas valstīs kāpj degvielas cenas

LETA
Degvielas uzpildes stacija. Ilustratīvs foto.
Degvielas uzpildes stacija. Ilustratīvs foto. Foto: LETA

Pagājušajā darba nedēļā palielinājās benzīna un dīzeļdegvielas cena Rīgā, Viļņā, kā arī Igaunijā, kur cenas nebija mainījušās kopš aprīļa beigām, liecina apkopotie dati par degvielas cenu izmaiņām Baltijas valstu galvaspilsētās.

Darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet zemākā benzīna cena bija Viļņā. Savukārt augstākā cena dīzeļdegvielai bija Rīgā, bet zemākā cena bija Viļņā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95.markas benzīna cena piektdien kāpa par 2,5% - līdz 1,654 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena nedēļas palielinājās par 4% - līdz 1,564 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95.markas benzīna cena auga par 0,7% - līdz 1,544 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kāpa par 2,9% - līdz 1,434 eiro par litru.

Savukārt Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena palielinājās par 1,8% - līdz 1,729 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kāpa par 2% - līdz 1,529 eiro par litru.

Autogāzes cena Rīgā nedēļas laikā samazinājās par 1,4% - līdz 0,725 eiro par litru, Viļņā cena nemainījās un litrs autogāzes maksāja 0,612 eiro. Vienlaikus Tallinā autogāzes cena palielinājās par 2,7% - līdz 0,76 eiro par litru.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu