Tomēr notiks Maestro Raimonda Paula un "Sinfonietta Rīga" piektdienas koncerts

Ziņa precizēta
LETA
Raimonds Pauls
Raimonds Pauls Foto: Edijs Andersons

Piektdien, 4. augustā, plkst. 20 ieplānotais maestro Raimonda Paula un "Sinfonietta Rīga" koncerts Dzintaru koncertzālē notiks, kā iepriekš plānots. 

Iepriekš tika ziņots, ka pēc ziņas par Maestro sievas nāvi koncerts ticis atcelts, taču, sazinoties ar VISA "Latvijas koncerti" pārstāvi Ievu Moru, noskaidrots, ka koncerts tomēr notiks. 

Pauls un kamerorķestris "Sinfonietta Rīga" izpildīs koncertprogrammu "Dziesmas bez vārdiem", kurā skanēs klausītājiem labi pazīstamas Paula oriģinālkompozīcijas, kuras aranžējis slavenais britu komponists un aranžētājs "Callum Au". Kopā ar maestro un "Sinfonietta Rīga" koncertā uzstāsies arī sitaminstrumentālists Māris Briežkalns un kontrabasists Toms Poišs.

"Callum Au", kurš ir viens no vadošajiem mūsdienu britu mūzikas producentiem un aranžētājiem, ir sadarbojies ar tādiem pasaules džeza un solmūzikas māksliniekiem kā Kvinsiju Džonsu un Maiklu Bublē, Paula melodiju jauno skanisko rakstu veidojis lielākam mūziķu sastāvam.

Pavisam koncertprogrammā "Dziesmas bez vārdiem" iekļautas 12 melodijas - aranžijas dziesmām "Baltā saule", "Dāvāja Māriņa", "Duplets", "Dzel manī sauli", "Elēģija", "Es aiziet nevaru", "Kerijas dziesma", "Mēmā dziesma" un "Zem apgāztā mēness", "Maestro", "Nenes zvaigznes istabā", "Kamēr svecītes deg".

Jau ziņots, ka pēc slimības 84 gadu vecumā mūžībā devusies maestro Raimonda Paula sieva Lana Paula.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu