FOTO ⟩ "Summer Sound 2023" ir sācies! Pirmie apmeklētāji ierodas festivāla teritorijā

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Juris Lisovs / TVNET

Piektdien, 4. augustā, sākas iecienītais vasaras festivāls "Summer Sound 2023"! Aicinām aplūkot bildes no festivāla vietas. 

Vasaras lielākais pludmales festivāls Baltijā "Summer Sound" šogad notiek jau vienpadsmito reizi 4. un 5. augustā un, kā ierasts, piedāvā plašu programmu vasaras piedzīvojumu baudītājiem.

Foto: Pirmie "Summer Sound 2023" apmeklētāji

Festivālā "Summer Sound" uz skatuves kāps Dj un producentu apvienība Meduza no Itālijas, elektroniskās deju mūzikas karaļi, dīdžeji un producenti Felix Jaehn un Alle Farben no Vācijas. Notiks skaļākā pašmāju hiphop mūziķa Gustavo atgriešanās. Festivālā piedalīsies arī Igaunijas leģendārā indie-rock apvienība Ewert And The Two Dragons, Ukrainas sensācija Kalush Orchestra un pašmāju mūzikas zvaigžņu plejāde: Skyforger, Singapūras Satīns, Ozols, Zeļģis, Būū, Rolands če, Labvēlīgais Tips, Sudden Lights, Pienvedēja Piedzīvojumi, Dzelzs Vilks, Prusax, Wiesulis, Mauku Sencis/ Grandmasters Neons, Pirmais Kurss, Gapoljeri, Fēlikss Ķiģelis, Lapsene, Čipsis un Dullais, Nikotīņi, Indygo, Finķis & Pragaii, Zari. Tāpat piedalīsies Igaunijas sensācija NOËP, kā arī apvienības Leon Samov, Planeta Polar, Shishi un Lucid Kidd no Lietuvas, bulgāru alternatīvais indie-pop-rok duets IVA un zviedru grupas: Girl Scout un The Boo Boo Bama Orchestra u.c.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu