FOTO Ballētāji iedzīvina "Summer Sound 2023" telšu pilsētiņu

Apollo.lv
Foto: Juris Lisovs / TVNET

Piektdien, 4. augustā norit festivāla "Summer Sound 2023" pirmā diena. Kā liecina novērojumi, ballīte telšu pilsētiņā ir tikpat dzīvīga kā pie skatuvēm koncertos. 

Jau ziņots, ka festivāls "Summer Sound" šogad notiek jau vienpadsmito reizi un piedāvā plašu programmu vasaras ballīšu baudītājiem.

Foto: Ballētāji iedzīvina "Summer Sound 2023" telšu pilsētiņu

Programma abām dienām

Piektdiena, 4. augusts:

"Summer Sound" skatuve

17.45-18.30 "Kalush Orchestra" (UA)

19.45-20.45 "Singapūras Satīns"

22.00-23.00 Alle Farben (DE)

0.30-2.00 Meduza (IT)

"Flor De Cana" skatuve

16.45-17.30 PCK 97

18.45-19.30 Būū

21.00-21.45 M*uku sencis un Grandmasters Neons

23.15-00.15 rolands če

2.00-6.00 @tomsgrevins

"Mežpils" skatuve

16.45-17.30 Leon Somov (LT)

18.45-19.30 "Pienvedēja piedzīvojumi"

21.00-21.45 Antikvariniai Kašpirovskio Dantys (LT)

23.15-00.15 "Skyforger"

2.15-3.00 "Dzelzs Vilks"

"Extravaganza" skatuve

16.00-16.45 "Zari"

17.30-18.15 IVA (BG)

19.30-20.15 "Girl Scout" (SE)

21.45-22.30 "Gapoljeri"

00.15-1.00 "Sibyl Vane" (EE)

1.30-2.15 "Nikotīņi"

"Klubs++" skatuve

20.00-22.00 Linda Samsonova

22.00-00.00 PM2THEAM

00.00-1.30 Makree

1.30-3.00 Pupa

3.00-4.00 Rexton

4.00-5.00 Niklāvz

5.00-6.00 MSK

Sestdiena, 5. augusts:

"Summer Sound" skatuve

18.15-19.00 Noep (EE)

20.15-21.15 "Labvēlīgais tips"

22.30-23.30 Gustavo

1.00-2.30 Felix Jaehn (DE)

"Flor De Cana" skatuve

12.00-12.45 BDM

13.30-14.15 Lucid Kidd (LT)

15.00-15.45 Fiņķis

17.15-18.00 Zeļģis

19.15-20.00 Wiesulis

21.30-22.15 Prusax

23.45-00.45 Ozols

2.30-6.00 @tomsgrevins

"Mežpils" skatuve

10.30-12.00 Pop Rok skola

12.45-13.30 Miks Galvanovskis

14.15-15.00 Fēlikss Ķiģelis

17.15-18.00 Lapsene

19.15-20.00 "Pirmais kurss"

21.30-22.15 "Sudden Lights"

23.45-00.45 "Ewert And The Two Dragons" (EE)

"Extravaganza" skatuve

12.00-12.45 Reinis Jaunais un Daniele Mammarella (IT)

13.30-14.15 Revive (Se)

15.00-15.45 Shishi (LT)

18.00-18.45 Čipsis un dullais

20.00-20.45 "Indygo"

22.15-23.00 "Planeta Polar" (LT)

00.45-1.30 "The Boo Boo Bama Orchestra" (SE)

2.00-2.45 "Pūķa gars"

"Klubs++" skatuve

20.00-22.00 Markmate

22.00-00.00 Noep (EE)

00.00-2.00 Levan

2.00-3.00 Magnuss Eriņš

3.00-4.00 E:91

4.00-5.00 Aiviso

5.00-6.00 Critt

Redaktors iesaka
Nepalaid garām