VIDEO ⟩ "Neizturami." Pasažieri lidmašīnā spiesti gaidīt 7 stundas bez pārtikas, ūdens un gaisa kondicionēšanas (2)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Lidmašīna. Ilustratīvs attēls
Lidmašīna. Ilustratīvs attēls Foto: Shutterstock

Kāds ASV aviokompānijas "United Airlines" reiss izvērties pavisam nelāgi: pasažieriem uz skrejceļa lidmašīnā bijis jāpavada septiņas stundas ārkārtīgi skarbos apstākļos, ziņo ASV izdevums "Insider".

Reisam UA40 3. jūlijā bija paredzēts doties no Ņūarkas uz Romu, taču tehnisku problēmu dēļ lidmašīna iestrēga lidostā. Saskaņā ar izsekošanas vietnes "FlightAware" datiem, lidojums tika atcelts 4. jūlijā pulksten 2:23.

Pasažieri no gaisa kuģa nevarēja izkļūt veselas septiņas stundas. Tā kā nebija ieslēgta gaisa kondicionēšanas sistēma, temperatūra transportlīdzekļa salonā sasniedza 26 grādus pēc Celsija. 

Par spīti tam, ka incidents notika jūlija sākumā, tas publiski zināms kļuva tikai tagad, kad pasažieri par to publiski sāka runāt un par to stāstīja medijiem. 

Pasažiere Bjanka Dragone 17. jūlijā vietnē "TikTok" publicēja video, kas uzņemts īsi pēc tam, kad pasažieri no lidmašīnas tika ārā. 

@dragoneb United Airline Flight - EWR to FCO #united #unitedairline #unitedairlines #newarknj ♬ original sound - Bianca Dragone

Starp pasažieriem bija arī grūtnieces, pensionāri, un mazi bērni. Saskaņā ar pasažieru liecībām, stjuarti nevienam salonā nepiedāvāja ūdeni vai pārtiku. 

Kāda pasažiere neizturamā karstuma dēļ arī noģībusi.

Aviokompānija un ASV Transporta departaments norādīja, ka saistībā ar incidentu tiks veikta izmeklēšana. 

Komentāri (2)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu