ŅEM VĒRĀ ⟩ Peļķes dēļ apstājusies 5. tramvaja kustība

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Tramvajs.
Tramvajs. Foto: Paula Čurkste/LETA

Rīgā, Eksporta ielā 10 izveidojusies neizbraucama peļķe, tāpēc apstājusies 5. tramvaja kustība, liecina 7. augusta Rīgas Satiksmes paziņojums.

Atbildīgie dienesti esot informēti, un Rīgas Satiksme cer uz drīzu kustības atjaunošanu.

Jau ziņots, ka Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs valsts rietumu un centrālajā daļā izsludinājis sarkano brīdinājumu par ļoti bīstamu pērkona negaisu un stipru vētru, ļoti lielu krusu, intensīvām lietusgāzēm. Brīdinājums spēkā līdz plkst.19 pirmdienas vakarā.

Savukārt vēlāk pirmdienas pēcpusdienā un vakarā lielākais postoša pērkona negaisa risks būs Latvijas centrālajā un austrumu daļā, prognozē sinoptiķi. Vietām Vidzemē un Latgalē negaiss var plosīties vēl arī naktī uz otrdienu.

Šobrīd pēc spēcīgās lietusgāzes galvaspilsētā sākta ūdens peļķu atsūknēšanu vietās, kur tās apgrūtina transportlīdzekļu satiksmi, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējas komunikācijas nodaļas projektu koordinatore Lelde Rudzika.

Patlaban specializētā tehnika, hidrodinamiskās mašīnas, strādā pilsētas centra ielās, Bolderājā, Čiekurkalnā, kā arī Teikā. Tehnika nosūknē uz brauktuves sakrājušos lietus ūdeni, savukārt ielu uzturēšanas speciālisti pārbauda, vai nav nosprostotas kanalizācijas akas. Kopā darbu veic astoņas lietus ūdens atsūknēšanas specializētās mašīnas.

Vienlaikus speciālisti šobrīd turpina novērtēt un pārbaudīt Rīgas ielas un tiltus, lai pēc nepieciešamības norīkotu tehnikas vienības uz vietām, kur vajadzētu atbrīvot brauktuves no lietus ūdens. Tāpat ielu un tiltu uzturēšanas uzņēmumiem uzdots pastiprināti pievērst uzmanību lietus ūdens uztvērējakām un nepieciešamības gadījumā tās attīrīt.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu