Krievijas raķešu triecienā Pokrovskā miruši vismaz septiņi cilvēki

Ziņa papildināta plkst. 7:09
LETA
Cietušie Pokrovskā
Cietušie Pokrovskā Foto: EPA/Scanpix

Krievijas raķešu triecienā Pokrovskā, Ukrainas Doneckas apgabalā, pirmdien sagrauts dzīvojamais nams un gājuši bojā vismaz septiņi cilvēki, bet 57 cilvēki guvuši ievainojumus, paziņoja amatpersonas.

Uzbrukumos bojātas arī citas ēkas.

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis publicēja fotogrāfijas, kurās redzams piecstāvu nams, kam sagrauti augšējie stāvi.

Pokrovska atrodas aptuveni 70 kilometrus uz ziemeļrietumiem no Doneckas pilsētas, ko okupējuši krievi, un aptuveni 50 kilometrus no frontes līnijas.

Ukrainas iekšlietu ministrs Ihors Klimenko paziņoja, ka ēkai trāpījušas divas raķetes un bojā gājušo vidū ir augsta ranga Doneckas apgabala avārijas dienestu amatpersona.

Starp ievainotajiem ir pieci glābšanas dienestu darbinieki, 19 policisti un viens bērns.

Doneckas apgabala kara administrācijas vadītājs Pavlo Kirilenko pavēstīja, ka Krievijas uzbrukumos Pokrovskā cietušas divas privātā sektora dzīvojamās mājas, viesnīca, ēdnīca, veikali un administratīvās ēkas.

Pirmdien arī tika ziņots par Krievijas bumbu triecienu Harkivas apgabala Kruhļakivkas ciemā, kurā nogalināti divi civiliedzīvotāji un vēl septiņi ievainoti.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu