VIDEO Divi Latvijas tiesneši maču apkalpo pamatīgā žvingulī un saņem ļoti bargu sodu

LETA
Foto: Ekrānuzņēmums

Latvijas Futbola federācija (LFF), konstatējot pārkāpumus pienākumu veikšanā, tiesnešiem Andrim Krastiņam un Sergejam Kaļmukam piemērojusi mūža diskvalifikāciju no turpmākas LFF organizēto futbols spēļu pārraudzīšanas, vēsta LFF.

Pārkāpumi tika fiksēti 13.augusta spēlē "Dali Dali" trešās līgas Ziemeļu zonas turnīrā Gostiņu stadionā starp "Pļaviņas DM" un "Sports United"/"Cēsis" komandām. Krastiņš šajā mačā pildīja galvenā tiesneša pienākumus, bet Kaļmuks bija tiesneša asistents.

Pēc futbolistu reakcijas uz tiesnešu aizdomīgajām darbībām spēles laikā mačs tika puslaikā pārtraukts, bet uz norises vietu tika izsaukti Valsts policijas pārstāvji. Veiktajās pārbaudēs minēto tiesnešu izelpā tika konstatēta alkohola klātesamība.

LFF paziņojumā nosodīja tiesnešu neprofesionālo rīcību un pateicās komandu spēlētājiem par atbilstošu reakciju, kas ļāva jau pēc mazāk nekā diennakts sodīt tiesnešus.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē aģentūra LETA uzzināja, ka svētdien policijā saņemta informācija par to, ka Pļaviņās, Gostiņu stadionā futbola spēles laikā spēlētājiem radušās aizdomas par to, ka tiesneši iespējams veic savus darba pienākumus alkohola reibuma stāvoklī.

Spēle pārtraukta un policisti konstatēja, ka viens no tiesnešiem, kāds 1972.gadā dzimis vīrietis ir 2,14 promiles lielā alkohola reibumā un otrs 1987.gadā dzimušais tiesnesis ir 2,92 promiļu reibumā.

Par šo pārkāpumu abiem tiesnešiem sākts administratīvā pārkāpuma process.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu