No slimnīcas izrakstīts Tālbergs, kurš negaisa laikā saņēma zibens triecienu

Apollo.lv
Foto: Kristaps Tālbergs/Instagram/Ekrānuzņēmums no video

Svētdien no Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) stacionāra "Gaiļezers" izrakstīts "Radio TEV" ētera personība Kristaps Tālbergs, kurš negaisa laikā saņēma zibens triecienu.

Portāls "Apollo.lv" ziņoja, ka radio personība piektdien negaisa laikā, vadot kādu pasākumu, saņēmis zibens triecienu caur mikrofonu, pēc kā pārlaidis nakti slimnīcā.

"Sagadījās, ka tieši tajā brīdī, veicot pasākuma vadītāja funkcijas, biju paņēmis rokās mikrofonu," stāsta Kristaps. "Bija milzīgs blīkšķis, kāds nekad mūžā nav dzirdēts. Saņēmu triecienu pa roku un tajā pašā sekundē arī pēdā," sestdien stāstīja Tālbergs.

Svētdienas rītā Tālbergs savā sociālā tīkla "Instagram" profilā paziņojis, ka tagad ir sveiks un vesels.

"Šis lielais piedzīvojums ir noslēdzies. Paldies visiem tiem, kuri sūtīja veselības vēlējumus! Esmu šobrīd oficiāli izrakstīts [no "Gaiļezera"]!"

"Ar mani viss ir kārtībā un analīzes arī kārtībā! Esmu vesels kā rutks!" turpina negaisa laikā cietusī radio personība, izsakot īpašu pateicību "Gaiļezera" personālam par rūpēm.

"Jūs esat rokstāri!" pateicībā raksta Kristaps.

Tālbergs vēlreiz atgādināja par piesardzību un drošības pasākumiem negaisa laikā.

Kā ziņots, daudzviet Latvijā piektdien, 18. augustā, plosījies negaiss un bijušas stipras pērkona lietusgāzes. Rīgā bija spēkā oranžās pakāpes brīdinājums par pērkona negaisu.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu