Pk, 1.12.2023.

Aizputes pagastā nogalināta sieviete. Policija aiztur vīrieti - sievietes mazdēlu

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Zane Bitere / LETA

Naktī no 21. uz 22. augustu Valsts policijā tika saņemts izsaukums uz kādu īpašumu Dienvidkurzemes novadā, Aizputes pagastā, kur konstatēts vardarbīgā nāvē mirušas sievietes līķis. Valsts policijas amatpersonas nekavējoties sāka vainīgās personas meklēšanu un viņu aizturēja. Šobrīd Valsts policijā ir sākts kriminālprocess par slepkavību un notiek izmeklēšana.

22. augustā ap pulksten 01.40 Valsts policijā tika saņemts izsaukums uz kādu īpašumu Dienvidkurzemes novadā, Aizputes pagastā, kur konstatēts sievietes līķis.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas ieradās notikuma vietā un nekavējoties sāka vainīgās personas meklēšanu, iesaistot Dienvidkurzemes novada pašvaldības policijas amatpersonas.

Valsts policijas amatpersonas aizturēja iespējamo vainīgo personu, nogādāja viņu policijas iecirknī un sāka kriminālprocesu. Sākotnējā informācija liecina, ka aizturētais, sievietes mazdēls, bija atbraucis ciemos pie sievietes un, būdams alkohola reibumā, nodarīja viņai miesas bojājumus.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības smago un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas amatpersonas turpina izmeklēšanu kriminālprocesā par slepkavību, ja tā izdarīta ar sevišķu cietsirdību. Valsts policija lūgs tiesu piemērot aizturētajam drošības līdzekli – apcietinājumu.

Saskaņā ar Krimināllikumu par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu