FOTO UN VIDEO ⟩ Usiks nokautē Dubuā, kurš pēc zaudējuma apstrīd tiesneša lēmumu (2)

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Ukrainas bokseris Oleksandrs Usiks sestdien Polijas pilsētā Vroclavā ar nokautu uzvarēja britu Danielu Dubuā un nosargāja čempiona jostas smagajā svarā.

Ukrainas nosargāja Pasaules Boksa asociācijas (WBA), Starptautiskās Boksa federācija (IBF) un Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempiona jostas, kā arī Starptautiskās Boksa organizācijas (IBO) titulu.

Astotā raunda beigās Usiks pēc vairākām sitienu sērijām piespieda pretinieku notupties uz ceļgala ringā. Dubuā gan paguva piecelties pirms tiesnesis atskaitīja līdz desmit, bet nākamajā raundā brits neizturēja pretinieka ofensīvu un Usiks ar taisno sitienu pielika punktu duelim.

Savukārt piektajā raundā Usiks saļima, jo Dubuā iesita viņam zem jostas vietas, kas boksā nav atļauts. Ukrainas bokserim tika dotas aptuveni piecas minūtes atgūties. Pēc cīņas beigām Lielbritānijas boksera komanda pauda neapmierinātību ar tiesneša lēmumu. Dubuā ar savu komandu uzskata, ka sitiens nebija par zemu.

Cīņa norisinājās Vroclavas "Šlask" futbola komandas stadionā, kur to klātienē noraudzījās apmēram 40 000 skatītāju.

36 gadus vecais Usiks savu iepriekšējo cīņu aizvadīja pērnā gada 20.augustā, kad Džidā pēc punktiem uzvarēja britu Entoniju Dšošua un neļāva pretiniekam atgūt viņam iepriekš piederējušās čempiona jostas.

Usikam profesionālajā boksā aiz muguras ir 21 cīņa, visas uzvarētas, no tām 14 ar nokautu. 2018.gada janvārī viņš Rīgā Pasaules Boksa supersērijas pirmās sezonas pirmā smagā svara kategorijas pusfinālā pēc punktiem uzvarēja latvieti Mairi Briedi.

11 gadus jaunākais Dubuā ringā kāpis arī 21 reizi, no kurām uzvarējis 19, tikai vienā panākumu negūstot ar nokautu. Iepriekšējo un pirmo zaudējumu viņš piedzīvoja 2020.gadā pret tautieti Džo Džoisu.

Prestižākā Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona josta pieder britam Taisonam Fjūrijam.

Komentāri (2)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu