FOTO ⟩ Krīvēns Taizemē pēta seksa industrijas patieso seju (2)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Pirmdien, 28. augustā, pie skatītājiem nonācis Sandija Semjonova dokumentālais seriāls "Taizeme. Tikai pieaugušajiem", kura vadītājs Krivenchy jeb Jānis Krīvēns skatītājiem mēģinās atklāt seksa industrijas patieso seju.

Sešās sērijās filmēšanas komanda ienirs Bangkokas un citu pilsētu naktsdzīvē, lai skatītājiem pavērtu durvis uz pasaules seksa izklaides centra aizkulisēm. Tā būs iespēja ieskatīties vietās, kuras no kameru objektīviem tiek uzmanīgi sargātas ar mērķi noslēpt industrijas ēnas pusi.

Ceļojumā pa seksa izklaides takām skatītājus vedīs reperis un šovu vadītājs Jānis Krīvēns, kurš sadarbībā ar Semjonovu pētīja Latīņamerikas narkotiku biznesu dokumentālajā seriālā "Bolīvija. Pa kokas pēdām".

"Ar Sandiju iepazinos Bolīvijas projekta ietvaros, kurā viņš man piedāvāja vadītāja lomu, un kopš tā laika jau esam kļuvuši par labiem draugiem. Viņš ir apceļojis karstākos pasaules punktus, būdams kameru priekšā, kas man ļauj no viņa daudz mācīties. Pirms tam īsti nezināju, vai vispār gribu ko tamlīdzīgu darīt, taču, kad viņš man piezvanīja sakarā ar Taizemes projektu, es piekritu piedāvājumam, vēl pirms Sandijs man bija pabeidzis stāstīt. Salīdzinājumā ar Bolīvijas piedzīvojumu, lielākie izaicinājumi bija tieši nepārtraukts darbs un komunikācija ar cilvēkiem, kā arī cilvēku masas, jo valstī ir vairāk nekā 80 miljoni iedzīvotāju. Tas atņem ļoti, ļoti daudz enerģijas.

Es uzskatu, ka šis seriāls mainīs stereotipus par industrijā strādājošajiem cilvēkiem, jo latvieši mēdz būt ļoti konservatīvi.

Ar dokumentālo seriālu parādīsim, ka ne visas lietas ir melnas un baltas," stāsta Krīvēns.

Sandijs Semjonovs atzinību izpelnījies kā žurnālists, kurš veido reportāžas no karstākajiem punktiem, kā arī producents un režisors, kurš uzdrošinās atspoguļot tematus, par kuriem ne vienmēr pieņemts plaši runāt. 

"Taizemē mēs pavadījām teju mēnesi. Apmeklējām lielākās pilsētas – Bangkoku, Pataiju un Puketu. Šis bija gana izaicinošs projekts, jo izklaides un īpaši seksa industrija ne vienmēr vēlas atklāt aizkulises.

Aiz tās ir gan cilvēktirdzniecība, gan nereti nepilngadīgo iesaistīšana. Lai arī oficiāli Taizemē seksa industrija ir nelegāla, tā ir ļoti ienesīga nozare. Tā sastāda vairākus procentus no iekšzemes kopprodukta, un tiek lēsts, ka tajā iesaistīti vairāk nekā miljons cilvēku. Rietumnieki brauc uz šejieni ne tikai jautri pavadīt naktis, bet arī meklēt sievas. Taizemē var arī noalgot sievu uz noteiktu laiku. Vienlaikus tieši Taizemē populāra ir plastiskā ķirurģija un ļoti bieži sastopami tā sauktie ladyboy. Kā Taizemes seksa industrija attīstījusies un ko varam šodien redzēt nakts klubos – to skaidrosim šajās sešās sērijās ar nosaukumu "Taizeme. Tikai pieaugušajiem"," pastāstīja Semjonovs.

Dokumentālās sērijas veidotas studijā "Skuba films". Režisors ir Sandijs Semjonovs, operatori – Jānis Indriks un Ģirts Straustiņš. Par montāžu atbild Toms Krauklis, Jurģis Ločmelis un Ance Muižarāja.

Skaties dokumentālo seriālu "Taizeme. Tikai pieaugušajiem" no 28. augusta Go3 televīzijā!

Komentāri (2)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu