T, 27.09.2023.

Ceturtdienas horoskops: 31. augusts

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Kichigin/Shutterstock

Horoskops ceturtdienai, 31. augustam.

AUNS

Profesionālajā jomā var pavērties jaunas, interesanta iespējas. Tikai neliec visu uz vienas kārts, labāk sadalīt uzmanību vairākiem projektiem. Un protams – parēķināt izdevīgumu.

VĒRSIS

Esi uzmanīgs finanšu tēmā. Rēķini ienākumus un izdevumus un nepārspīlē ar tēriņiem. Vajadzētu padomāt, kur un kā vari nopelnīt vairāk. Der ieskatīties darba sludinājumos vai biznesa kursu piedāvājumā.

DVĪŅI

Profesionālajās lietās apdomīgi izvēlies sarunas tēmas un diskusiju partnerus. Kāds neapdomīgs un nevietā izteikts vārds var radīt neveiklas situācijas un izjaukt kādu ieceri.

VĒZIS

Radīsies daudz oriģinālu ideju, kuras kolēģi vai biznesa partneri novērtēs atzinīgi. Jāmeklē sponsori vai jāraksta finansējuma projekti. Kā mēdz teikt: „Neturi sveci zem pūra!”

LAUVA

Būs vēlēšanās pamācīt, analizēt, norādīt uz citu kļūdām. Tikai raugies, lai nesanāk kā tajā sakāmvārdā par skabargu svešā un baļķi savā acī. Vairāk paškritikas nenāktu par sliktu.

JAUNAVA

Šodien ļoti daudz pienākumu un grūti tikt galā. Izvēlies prioritātes: ko darīt tūlīt un kas var pagaidīt. Pievakarē svarīga privātā dzīve: daudz kaislību, daudz emociju.

SVARI

Vajadzēs burtiski „ierakties darbos” – datora ekrānā vienlaikus vairāki faili atvērti, nāk ziņas e-pastā un jārisina jautājumi, ko citi atstājuši pusratā. Vakarā izej garākā pastaigā, lai izvēdinātu galvu.

SKORPIONS

Darbā nemierīgi, jo ne visi paveikuši savus pienākumus. Uz atgādinājumiem par kārtību reakcija būs gausa. Ko iesākt? Izdari tik, cik vari un gribi, bet tālāk – lai iet, kā iet.

STRĒLNIEKS

Idejas stājas rindā cita aiz citas – daža lielāka, daža mazāka. Kura tā īstā un pareizā? Vajag nogaidīt, kamēr rodas skaidrība un pārliecība, ka viss izdosies.

MEŽĀZIS

Ļoti apdomīgi un soli pa solim, atbilstoši savam raksturam, būsi nolēmis virzīties uz priekšu. Jaunās idejas analizēsi vairākkārt. „Uzticies, bet pārbaudi...” – tāda pieeja rada drošības sajūtu.

ŪDENSVĪRS

Rutīna tev sveša, nekad nav miera un vienmēr vajag arvien jaunus un plašāku apvāršņus. Patlaban labs laiks mācībām. It īpaši rūpīgi izpēti kursus, kas sasitās ar tehnoloģijām un mākslīgo intelektu.

ZIVIS

Viss kā pa celmiem... un nav vērts tērēt enerģiju tukšgaitā. Varbūt jāpalūkojas pēc jauniem darba vai biznesa variantiem, bet vislabākais – jāpaņem papildus kāda brīva diena un jāatpūšas.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu