Piektdienas horoskops: 1. septembris

Foto: paralisart/Shutterstock

Horoskops piektdienas, 1. septembrim.

AUNS

Var rasties sajūta, ka tava humora izjūta kaut kur zudusi un dzīves realitāte ievilkusi pierē rūpju rievu. Tver visu vieglāk un veiksme uzsmaidīs. Vakarā lieliska atpūta izklaides pasākumā.

VĒRSIS

Ir vērts pievērsties jauniem biznesa vai ienākumu palielināšanas plāniem, domubiedru meklējumiem un dažādiem lietišķiem jautājumiem. Pēc darba satiecies ar draugiem, būs pozitīvas emocijas.

DVĪŅI

Var pārņemt sajūta, ka iekavējušies svarīgi darbi. Kāds attapsies, ka jābūt gatavam jaunajam mācību gadam, kāds secinās, ka mājās kaut kas steidzami remontējams. Lai pie kā tu ķertos, viss ies no rokas.

VĒZIS

Pienākumu vezums un tādas sajūta, ka to nav iespējams izkustināt. Tikai tu pats vari lietas labā kaut ko darīt – izvērtēt darbu apjomu, noteikt prioritātes un atbilstoši rīkoties.

LAUVA

Mājās aktuāli pedagoģiskie jautājumi – uzklausi bērnu vēlmes un ieceres. Varbūt vēl aši jāpaveic kādi darbi, kas saistās ar skolas sākumu. Sirdslietās optimistiskas noskaņas.

JAUNAVA

Daudz kas atkarīgs no tā, vai spēsi ieklausīties līdzcilvēkos, izprast un pieņemt atšķirīgu viedokli. Ja būsi tolerants, attiecības veidosies labāk, un darbi ritēs raitāk.

SVARI

Bruņojies ar neatlaidību, jo var nākties sastapties ar neparedzētiem šķēršļiem. Taču zini, ka viss kas notiek, notiek uz labu. Kāda jauna informācija var izrādīties ļoti noderīga.

SKORPIONS

Aktīva diena. Būsi ļoti aizņemts ar darbu vai biznesa veidošanu, taču privāto dzīvi atstāt novārtā nevajadzētu. Vakarā jauki un sirsnīgi brīži - mīlestība sildīs sirdi un dos optimismu.

STRĒLNIEKS

Neliela riska deva dzīvei piešķir asumiņu. Pienācis brīdis, lai dotos pretī jauniem izaicinājumiem. Ideju un uzņēmības tev netrūks, galvenais ir – uzdrošināties, bet nepārsteigties.

MEŽĀZIS

Iesaisties jaunos projektos vai dari darbus, kuros var izpaust visus savus talantus un parādīt zināšanas. Liela nozīme idejām un pieredzei. Tas, ko izdarīsi, tiks augstu novērtēts.

ŪDENSVĪRS

Prāts darbosies racionāli un būs labas lietišķās idejas. Gribēsi, lai viss notiek ātri un bez aizķeršanās. Esi iecietīgāks un ieklausies citu cilvēku viedoklī.

ZIVIS

Darbā nemierīgi, bet nav vērts satraukties par niekiem vai iesaistīties strīdos. Vakarā izejot sabiedrībā, par piekrišanas trūkumu nebūs jāsūdzas.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu