1. septembrī Rīgā notiks vairāki pasākumi

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Rīgas 88. vidusskolas skolēni Zinību dienas svētkos.
Rīgas 88. vidusskolas skolēni Zinību dienas svētkos. Foto: Evija Trifanova/LETA

Sagaidot jaunā mācību gada sākumu, šodien bērni un jaunieši aicināti svinēt Zinību dienu pasākumos Rīgas centrā un apkaimēs, kā arī piedalīties interešu izglītībai veltītās Atvērto durvju dienās, kas turpināsies līdz pat 22. septembrim, informē Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.

Ar pasākumiem Vērmanes dārzā, Nordeķu parkā un kultūrtelpā "Strops" Pļavnieku Zaļajā birzī 1. septembrī noslēgsies Rīgas drosmes un prieka vasaras pasākumi.

Vērmanes dārzā no plkst. 17 līdz plkst. 19 norisināsies repa minifestivāls, kurā uzstāsies grupa "sivmoneyy", Grēta un rolands če un xantikvariāts ar projektu "Siera plate".

Tikmēr Nordeķu parkā jau no plkst. 14 līdz 22 ikviens aicināts uz dažādu mūzikas žanru izpildītāju koncertiem. Plkst. 15 paredzēts Rīgas 34. vidusskolas vokālās studijas koncerts, plkst. 17 skaņu mākslinieka Maksima Šenteļeva performance, plkst. 19 uzstāsies Rīgas Doma kora skolas džeza programmas audzēkņi, savukārt plkst. 20 pasākumu noslēgs hiphop mākslinieks Fiņķis. Pasākuma laikā darbosies mākslas un kustību darbnīcas bērniem, kā arī Rīgas Kultūras centra "Iļģuciems" tautas lietišķās mākslas studiju izstādes un darbnīcas.

Šodien paredzēta kultūras programma arī kultūrtelpā "Strops" Pļavnieku Zaļajā birzī, kurā ikvienam interesentam būs iespējams noskatīties gan Rīgas Tehniskās universitātes bērnu un jauniešu zinātkāres centra "Futurimo Rīga" zinātnisko šovu ar laboratoriskiem elementiem, gan pēc tā - Zīmējumu teātra izrādi "Trīs labas lietas".

Savukārt Rātslaukumā pasākumā "Ar jaunu sparu zinību dzīlēs" Zinību dienas svētkos no plkst. 17 līdz plkst. 22 uzstāsies vokālie ansambļi "Kolibri", "Dzeguzīte", Rīgas doma kora skolas džeza grupa "Viens likums", izskanēs Latviešu animācijas un kinofilmu mūzikas koncertprogramma bērniem, kurā visu iemīļotās dziesmas izpildīs solisti Kristīne Pāže un Didzis Bardo. Pasākumu noslēgs grupas "Pirmais kurss" un "Citi zēni".

Līdz ar 1. septembri durvis ver Rīgas pašvaldības izglītības iestādes, tostarp interešu izglītības centri, piedāvājot iepazīt un izvēlēties sev noderīgas un saistošas nodarbības, aicinot uz Atvērto durvju dienu pasākumiem "Nāc un piedalies!".

Šajā dienā no plkst. 11 līdz plkst. 15 bērnu un jauniešu centrā "Laimīte" norisināsies Atvērto durvju diena "Svētki mūsmājās". Savukārt Bolderājā no plkst. 15 līdz plkst. 17.30 Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas teritorijā būs iespēja iepazīties ar interešu izglītības nodarbību piedāvājumu un pieteikties pulciņos un kolektīvos.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu