Putins apsūdz Zelenski nacisma piesegšanā (2)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Krievijas autokrāts Vladimirs Putins.
Krievijas autokrāts Vladimirs Putins. Foto: ALEXEI BABUSHKIN / SPUTNIK / KREMLIN POOL/EPA

Vladimirs Putins apgalvojis, ka "Rietumu spēlētāji Ukrainas priekšgalā izvirzījuši etnisko ebreju", lai tādējādi "slēptu mūsdienu Ukrainas pretcilvēcisko dabu", ziņo medijs "Meduza".

"Tas situāciju padara ārkārtīgi pretīgu, ka ebrejs piesedz nacisma slavināšanu un tos, kuri savulaik rīkoja holokaustu Ukrainā. Tā bija pusotra miljona cilvēku iznīcināšana. Un to vislabāk saprot parastie Izraēlas pilsoņi. Paskatieties, ko viņi saka internetā," sacīja Putins.

Viņš, protams, neprecizēja, ko tieši izraēlieši saka tiešsaistē.

Arī apgalvojumiem par Zelenski nav sniegti pierādījumi.

Krievijas diktators jau iepriekš ķēries pie Zelenska etniskās piederības, lai raidītu nepamatotu kritiku viņa virzienā.

"Apollo.lv" jau ziņoja, ka 16. jūnijā 16. jūnijā Sanktpēterburgas Starptautiskajā ekonomikas forumā diktators Vladimirs Putins sacīja, ka viņam kopš bērnības ir daudz ebreju draugu, kuri it kā apgalvo, ka "Zelenskis nav ebrejs, bet gan ebreju tautas kauns".

Putins arī sacīja, ka ir neizpratnē, "kā var atbalstīt neonacistu trakulību".

Ukrainas galvenais rabīns Moše Rūvens Azmans atbildēja Kremļa diktatoram Vladimiram Putinam komentārā "Unian" korespondentam.

"Es personīgi varu teikt, ka lepojos ar prezidentu Zelenski, ka viņš nebēga un dara visu, lai palīdzētu Ukrainas tautai.

Un ne tikai es. Domāju, ka visa pasaule ar viņu lepojas," sacīja Moše Rūvens Azmans atbildē uz Putina kārtējo propagandas paziņojumu par Zelenski.

Ukrainas galvenais rabīns arī uzsvēra, ka Ukrainā nav neonacistu. "Ukrainā ir pieklājīgi cilvēki, kas aizstāv savu dzimteni," sacīja Moše Rūvens Azmans.

Medijs "Meduza" savukārt publicēja Putina forumā sacītā atšifrējumu. Tajā lasāms, ka diktators arī nosaucis Ukrainas varoņus par neonacistiem.

Komentāri (2)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu