Šuvajevs: Sarunās par nozaru atbildības sadalījumu problēmām nevajadzētu rasties

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Partijas "Progresīvie" pārstāvis, Saeimas deputāts Andris Šuvajevs
Partijas "Progresīvie" pārstāvis, Saeimas deputāts Andris Šuvajevs Foto: Ieva Leiniša/LETA

6. septembrī valdības oficiālajās sarunās turpinājies darbs pie valdības deklarācijas veidošanas, tajā skaitā saistībā ar Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātajām tēmām un pausto redzējumu, aģentūrai LETA pastāstīja "Progresīvo" līdzpriekšsēdētājs, Saeimas deputāts Andris Šuvajevs.

"Progresīvie" uzskata, ka jāizveido pārskatāma deklarācija, kurai mediji un sabiedrība var izsekot līdzi.

Vaicāts par koalīcijas līgumu, par kura pamatprincipiem vienošanās jau tikusi panākta, Šuvajevs pieļāva, ka turpmākajās sarunās partneri vēlreiz varētu "iziet cauri" koalīcijas līguma tekstam.

"Progresīvo" politiķis pastāstīja, ka nākamās oficiālās sarunas provizoriski varētu notikt darba nedēļas beigās un tajās varētu tikt spriests par cilvēktiesību jautājumiem.

Šodienas oficiālajās sarunās par nozaru atbildības sadalījumu neesot ticis runāts, jo par to sarunas turpinās neformāli. "Progresīvie" uzskata, ka šajā lietā problēmām nevajadzētu rasties, skaidroja Šuvajevs.

Kā aģentūra LETA jau vēstīja, "Jaunās vienotības" (JV), Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) un "Progresīvo" veidotā topošā koalīcija Ministru prezidenta amata kandidātes Evikas Siliņas (JV) vadībā sākusi strādāt pie jaunās valdības deklarācijas, koalīcijas līguma un pielikuma par neatliekamajiem darbiem, kas paveicami līdz decembrim un janvārim, veidošanas.

Topošajai koalīcijai ir 52 deputātu balsis.

Kā ziņots, piektdien līdz ar "Apvienotā saraksta" paziņojumu par nepievienošanos, viņuprāt, "Lemberga valdībai", tapa skaidrs, ka valdību turpinās veidot trīs politiskie spēki - JV, ZZS un "Progresīvie".

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu