Šonedēļ naktīs remontdarbu dēļ ierobežos satiksmi Rīgā, Ģenerāļa Radziņa krastmalā

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Norādes par satiksmes ierobežojumiem 11. novembra krastmalā, kur, saistībā ar dzelzceļa infrastruktūras projekta "Rail Baltica" integrēšanu Rīgas centra infrastruktūrā, no 13. februāra tiek ieviesta jauna satiksmes kārtība Ģenerāļa Radziņa krastmalā, kur virzienā no Akmens tilta uz Salu tiltu satiksmei tiks nodrošināta viena josla.
Norādes par satiksmes ierobežojumiem 11. novembra krastmalā, kur, saistībā ar dzelzceļa infrastruktūras projekta "Rail Baltica" integrēšanu Rīgas centra infrastruktūrā, no 13. februāra tiek ieviesta jauna satiksmes kārtība Ģenerāļa Radziņa krastmalā, kur virzienā no Akmens tilta uz Salu tiltu satiksmei tiks nodrošināta viena josla. Foto: Paula Čurkste/LETA

No šodienas līdz 9.septembrim ielu asfaltēšanas darbu laikā, naktīs laikā plānots ierobežot satiksmi Ģenerāļa Radziņa krastmalā un ar to saistītajos krustojumos Rīgā, informē Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.

Darbi notiek Rīgas domes projekta "Rail Baltica" integrēšanai Rīgas centra infrastruktūrā ietvaros, kurā būtiskas pārmaiņas piedzīvojusi Centrālās stacijas un autoostas apkārtne.

Atkarībā no laikapstākļiem, asfaltēšanas darbi notiks secīgi Ģenerāļa Radziņa krastmalā no krustojuma ar 13.janvāra ielu līdz Turgeņeva ielai, tad turpināsies krastmalas posmā no Turgeņeva ielas līdz Jēzusbaznīcas ielai un citviet.

Būvdarbi tika uzsākti februārī. Lai nodrošinātu drošu un ērtu satiksmi Centrālās stacijas apkārtnē, līdz gada beigām tiks pārbūvēti trīs krustojumi un izbūvēta mūsdienīga gājēju, velobraucēju un sabiedriskā transporta infrastruktūra.

Projekta ietvaros tiek pārbūvēti vairāki krustojumi - Ģenerāļa Radziņa krastmalas, 11.novembra krastmalas un 13.janvāra ielas krustojums, Ģenerāļa Radziņa krastmalas un Turgeņeva ielas krustojums, Ģenerāļa Radziņa krastmalas un Puškina ielas krustojums. Papildus iepriekš minētajiem krustojumiem ir paredzēts pārbūvēt arī Timoteja un Turgeņeva ielu krustojumu un Gogoļa ielas un Gaiziņa ielas krustojumu.

Projekta sākotnējās izmaksas tiek lēsta 28 miljonu eiro apmērā.

Būvdarbus pēc principa "projektē un būvē veic pilnsabiedrība "RBBL", kurā apvienojušies trīs uzņēmumi: SIA "Binders", AS "LNK Industries" un SIA "Nordes Būve". Būvuzraudzību veic SIA "Firma L4".

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu