Svētdienas horoskops: 10. septembris

Saullēkts. Ilustratīvs foto.
Saullēkts. Ilustratīvs foto. Foto: Pixabay

Horoskops svētdienai, 10. septembrim.

AUNS

Pirmajā vietā ģimene. Uzklausīsiet un atbalstīsiet cits citu, un nāks pārliecība, ka kopībā ir spēks. Sarīko dārza svētkus radošā gaisotnē vai pusdienas ar saviesīgām sarunām.

VĒRSIS

Daudz saimniecisko pienākumu mājās, taču tos veiksi ar prieku un padarītais dos gandarījumu. Vēlams iesaistīt arī pārējos ģimenes locekļus, jo tas satuvinās.

DVĪŅI

Ar prieku pavadīsi laiku kopā ar savējiem, atbalstīsiet cits citu un apspriedīsiet nākotnes ieceres. Būs skaidrs, ka ģimene – tā ir vērtība. Brīvajiem ļaudīm vēlme sakārtot sirdslietu jomu.

VĒZIS

Apmeklē pasākumus, satiecies ar draugiem un izklaidējies. Sirdslietās kaislības un vēlme pēc pārmaiņām. Ja tev ir otrā pusīte, padomā, ka attiecības atsvaidzināt, kā atrast to pareizo "odziņu", lai sirds atkal sit straujāk.

LAUVA

Būsi aizņemts ar mājas pienākumiem: kārtosi telpas, apkopsi dārzu un labprāt saimniekosi virtuvē, ļaujot vaļu radošai fantāzijai. Sarīko pasākumu ar radiniekiem

JAUNAVA

Piemērota diena saimniecības darbiem un aktīvai rosībai. Var pieteikties viesi, par ko ļoti priecāsies. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās, bet nemeties tūdaļ piedzīvojumos.

SVARI

Privātajā dzīvē siltas jūtas saviļņos dvēseli. Neslēp tās un paej solīti pretī laimei. Sarīko romantisku pasākumu. Ja ir ģimene, tad prieku sagādās kopīgs izbrauciens.

SKORPIONS

Būs pārliecība, ka līdzās ir cilvēks, uz kuru var paļauties visdažādākajās situācijās. Daudz runāsiet un domāsiet par nākotni. Ja rodas domstarpības, nestāsti par savu privāto dzīvi citiem.

STRĒLNIEKS

Sirds ilgojas pēc asām sajūtām. Šodien vari ieplānot aktīvas un normas robežās pat ekstrēmas izklaides: doties piedzīvojumu takās, izbraukt pa trošu ceļu, sarīkot nakts sēņošanas sacensības. Galvenais – lai laba kompānija.

MEŽĀZIS

Dzīve apkārt mutuļos un par garlaicību nebūs jāsūdzas. Būsi uzmanības centrā un gūsi simpātijas. Tikai neiesaisties mīlas avantūrās. Izvērtē, cik nopietnas var būt šīs attiecības nākotnē.

ŪDENSVĪRS

Ģimeniska diena. Mājas dzīvē derētu kaut ko mainīt un uzlabot, tāpat arī jāvelta pienācīga uzmanība savām atvasītēm. Brīvos ļaudis gaida piedzīvojumi. Izejot sabiedrībā, par piekrišanas trūkumu nevarēsi sūdzēties.

ZIVIS

Pārdomas par dzīvi un var būt paaugstināts stress. Pat tad, ja arī tam nav nopietna iemesla. Atvēli pienācīgu laiku atpūtai. Vienatnē un mierīgā atmosfērā, spēsi sakārtot domas. Un nonākt pie svarīgiem secinājumiem.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu