Rēzeknes novadā policisti atrod 22 kilogramus marihuānas, šaujamieroci un patronas

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Marihuānas audzētava. Attēls ilustratīvs.
Marihuānas audzētava. Attēls ilustratīvs. Foto: Valsts policija

Valsts policijas amatpersonas kriminālprocesā par nelikumīgu narkotisko vielu apriti veica kratīšanu Rēzeknē un Rēzeknes novadā, kopā izņemot 22 kilogramus marihuānas, kā arī mazkalibra šauteni ar optiku un mazkalibra patronas.

Policijas darbinieki 6. septembrī vairākās kratīšanās Rēzeknes novada Kaunatas pagastā un Rēzeknē konstatēja nelikumīgu marihuānas audzēšanu un glabāšanu. Tika izņemta izžāvēta un neizžāvēta marihuāna, kopā ap 22 kilogramiem. Tāpat kratīšanas laikā tika izņemta nereģistrēta mazkalibra šautene ar optiku un 56 mazkalibra patronas.

Saistībā ar noziedzīgo nodarījumu aizturēts 1983.gadā dzimis vīrietis.

Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 256.panta pirmās daļas par narkotiskās vai psihotropās vielas saturošu augu neatļautu sēšanu vai audzēšanu, par ko likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem, vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

Tāpat kriminālprocess kvalificēts pēc Krimināllikuma 253.panta par narkotisko un psihotropo vielu neatļauta izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu un Krimināllikuma 233.panta otrās daļas par šaujamieroča un šaujamieroča munīcijas iegādāšanos un glabāšanu bez attiecīgas atļaujas.

Par šādiem noziedzīgiem nodarījumiem var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu