EČ kvalifikācijas spēlēs vairāki neizšķirti mači

Ukrainas vīriešu futbola izlase 9. septembrī Polijā Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijas C grupas mačā spēlēja neizšķirti ar Angliju, bet otrā grupas cīņā Ziemeļmaķedonija mājās panāca neizšķirtu cīņā ar Itāliju.

Spēle beidzās ar rezultātu 1:1, un abi vārti tika iesisti pirmajā puslaikā.

26.minūtē Oleksandrs Zinčenko vadībā izvirzīja Ukrainu, bet 41.minūtē Kails Volkers pēc Herija Keina piespēles rezultātu izlīdzināja.

Otrā grupas cīņā sestdien Ziemeļmaķedonija un Itālija Skopjē maču beidza ar neizšķirtu 1:1 (0:0).

47.minūtē Čiro Immobile izvirzīja Itāliju vadībā, bet 81.minūtē izlīdzinājumu panāca Eniss Bardi.

Anglija sestdien zaudēja pirmos punktus atlases ciklā un ar 13 punktiem piecos mačos ieņem pirmo vietu grupā. Ukrainai četrās spēlēs ir septiņi punkti, pa četriem punktiem sakrājusi Itālija trijās un Ziemeļmaķedonija četrās spēlēs, bet Malta četros dueļos pie punktiem nav tikusi.

Ar bezvārtu neizšķirtu beidzās spēle I grupā, kurā Andora savā laukumā tikās ar Baltkrieviju.

Šajā grupā sestdien Kosova mājās spēlēja 2:2 (0:1) ar Šveici.

Remo Freilers 14.minūtē izvirzīja Šveici vadībā, bet 65.minūtē Vedats Muriki rezultātu izlīdzināja.

79.minūtē Šveicei vēlreiz vadībā izvirzīties palīdzēja Amira Rahmani, kurš raidīja bumbu savos vārtos, bet izlīdzinājumu Muriki panāca mača kompensācijas laika otrajā minūtē.

Rumānija mājās spēlēja 1:1 (1:0) ar Izraēlu.

27.minūtē Deniss Alibeks izvirzīja mājiniekus vadībā, bet 53.minūtē rezultātu izlīdzināja Oskars Glouhs.

Pēc piecām kārtām 11 punkti ir Šveicei, deviņi - Rumānijai, astoņi - Izraēlai, Baltkrievija un Kosova sakrājušas pa četriem punktiem, bet Andorai ir divi punkti.

Finālturnīrā iekļūs desmit grupu pirmo divu vietu ieguvējas, bet vēl trīs finālturnīra dalībnieki 2024.gada martā tiks noskaidroti Nāciju līgas A, B un C līgu "play-off" spēlēs.

Eiropas čempionāts no 2024.gada 14.jūnija līdz 14.jūlijam norisināsies desmit Vācijas pilsētās.