VIDEO "Ideālā brīvdiena – nedarīt neko." 15 ātrie jautājumi Valsts prezidentam Rinkēvičam (4)

Foto: Justs Kravalis/TVNET GRUPA

31. maijā par Valsts prezidentu kļuva Edgars Rinkēvičs. Nu apritējuši vairāk nekā divi mēneši, kopš prezidents stājies amatā. Lai labāk iepazītu Valsts prezidentu, uzdevām vairākus īsus un neformālus jautājumus.

Par to, kas, viņaprāt, ir skaistākā vieta pasaulē, Rinkēvičs saka: "Bez jebkādas pārspīlēšanas varu teikt, ka tā tiešām ir Latvija. Un varu pat to pamatot. Divu iemeslu dēļ. Ne tikai daba, bet tas, ka mums ir četri pilnīgi atšķirīgi gadalaiki.

Mums nekad nav garlaicīgi, pat ja mēs vienmēr ņaudam un rūcam, ka ir par karstu, ir par aukstu, ir par slapju, ir par sniegotu, vienalga – novērtēsim to, kas mums ir. Un pēdējais – patiesību sakot, mēs nenovērtējam paši sevi un spēju daudzas lietas izdarīt ātri un efektīvi."

Suns vai kaķis? Prezidents vai ārlietu ministrs? Tēja vai kafija? Lai uzzinātu prezidenta atbildes uz šiem un citiem jautājumiem, skaties video

Interviju ar Valsts prezidentu par bērnību, skolas laiku, ģimeni, politiku, iedzīvotāju gaidām un Latviju skaties un lasi TVNET GRUPAS tiešsaistes žurnālā "Klik".

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu