Policijas izmaksu dēļ nenotiks Rīgas velomaratona sporta distance

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
"Toyota" Rīgas velomaratona Sporta brauciena starts 11.novembra krastmalā.
"Toyota" Rīgas velomaratona Sporta brauciena starts 11.novembra krastmalā. Foto: Zane Bitere/LETA

Lielo policijas pakalpojumu izmaksu dēļ atcelta nedēļas nogalē galvaspilsētā paredzētā "Toyota" Rīgas velomaratona sporta distance, aģentūru LETA informēja sacensību organizatori.

Svētdien 11.novembra krastmalā norisināsies gada lielākais velonotikums Latvijas galvaspilsētā - Rīgas velomaratons.

Saņemot cenas aprēķinu par Valsts policijas pakalpojuma nodrošināšanu 21 532,80 eiro apmērā, organizatori nolēmuši atcelt sporta braucienu, kas ir iecienīts Latvijas junioru, U-23 vecuma, elites un amatieru šosejas riteņbraucēju vidū.

Rīgas velomaratons bija paredzēts kā sezonu noslēdzošās sporta šosejas riteņbraukšanas sacensības Latvijā. Sacensības notiks 16 kilometrus garā aplī, kas vedīs gar Daugavu. Sporta distancē bija paredzēts veikt četrus šādus apļus. Dalībniekiem, kuri bija pieteikušies sporta šosejas braucienam, tiks atdota dalības maksa, organizatoriem sazinoties ar pieteiktajiem dalībniekiem.

"Ar lielu nožēlu jāsaka, ka šovasar veiktās izmaiņas Ministru kabineta noteikumos, kas paredz ievērojamu sadārdzinājumu par Valsts policijas pakalpojuma nodrošinājumu, draud iznīcināt veselību veicinošus un uz jaunatni mērķētus pasākumus, kuru norise nav iespējama bez policijas resursa iesaistes," situāciju komentējis pasākuma rīkotājs Igo Japiņš.

Japiņš aicina Ministru kabinetu pārskatīt cenrādi par policijas pakalpojuma nodrošināšanu sporta un aktīvās atpūtas pasākumos, kas vērsti uz sabiedrības iesaisti veselības uzlabošanā.

Velobraucienu cienītāji nedēļas nogalē tomēr varēs piedalīties 32 kilometru tautas braucienā, 16 kilometru "Maxima" ģimeņu braucienā, bet paši mazākie - bērnu brauciena sacensībās.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu