VIDEO Rīgas Valsts tehnikuma kopmītnēs skolniece ar nazi uzbrūk kaimiņienēm

Apollo.lv
Foto: Ekrānuzņēmums no video/Bez Tabu

Jaunais mācību gads Rīgas Valsts tehnikumā sācies asiņaini. Kāda skolniece ar nazi uzbrukusi savai kopmītņu kaimiņienei, vēsta TV3 raidījums "Bez tabu". 

Video: Raidījuma "Bez tabu" sižets

Raidījumam vēstulē par notikušo pastāstījis kāds skolēns: "Rakstu anonīmi, jo skola draudēja ar sankcijām, ja izplatīs šo informāciju, bet mēs domājam, ka cilvēkiem tas ir jāzina.

Viena meitene dienesta viesnīcā uzbruka ar nazi viņas kaimiņienēm.

Dienu iepriekš viņa savai kojasbiedrenei draudēja uzbrukt ar nazi, tā rezultātā kojasbiedrene baiļu dēļ palika pa nakti pie kaimiņiem. Kaimiņienes bija aizslēgušas durvis kopīgajai vannasistabai, lai tā meitene netiktu iekšā. Nākamajā dienā kojasbiedrene uzrakstīja sūdzību par viņu, un viņu pārvietoja uz citu istabu."

Tās pašas dienas vakarā skolniece ieskrējusi istabā un skolasbiedrenei uzlējusi virsū verdošu ūdeni. Kā stāsta anonīmais aculiecinieks, uzbrucēja rokā turējusi arī nazi.

"Kaimiņienei, kura bija dušā, ar nazi tēmēja vēderā, bet dvielis viņu pasargāja, un beigās trāpīja tikai pa roku.

Meiteni, kurai uzlēja verdošo ūdeni, aizveda uz slimnīcu, jo bija apdegums, vajadzēja šuves, otrai meitenei nebija tik ekstrēmi."

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) apstiprina, ka 5. septembrī tika saņemts izsaukums uz negadījumu Rīgā, Dārzciema ielā 64. NMPD mediķi sniedza palīdzību divām personām, kuras tālāk tika nogādātas ārstniecības iestādē.

Plašāk skaties sižetā!

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu