Elizabete Zagorska atklāj, kā atbrīvojusies no 15 liekajiem kilogramiem

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Foto: Ekrānuzņēmums no raidījuma "Kad viņas satiekas"

Dziedātāja Elizabete Zagorska, viesojoties raidījumā "Kad viņas satiekas", atklāja, kā gada laikā atbrīvojusies no 15 liekajiem kilogramiem.

Elizabete atklāja, ka viņas panākumu atslēga ir fitnesa trenere ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi. "Meitenes, viss ir kalorijās."

Viņa atklāj, ka, uzklausot pieredzējušu speciālistu viedokli, viņa arī piekrīt, ka visa sākums ir sabalansēts uzturs un sports ir tikai papildu līdzeklis. Bet nu sporta zāles apmeklējums ir neatņemama viņas dzīves sastāvdaļa. "Sākumā ir jāsamazina apjomi un tikai tad jāliek klāt slodze," tā Elizabete.

Vaicāta, vai rezultāti ir pateicoties kaloriju skaitīšanai, Elizabete precizē: "Tā ir apzināti kontrolēta ēšana." Viņa arī teic, ka nav konkrēta skaitļa, kādu vēlētos uz svariem redzēt, Elizabetei ir svarīgi justies labi: "Man ir svarīgi ar tiem jauniešiem lekt mūziklā, tā, lai es neesmu putās."

"Esmu izgājusi tūkstošiem dažnedažādu diētu, un es nesapratu, kāpēc tik ilgi meklēju šo pavisam vienkāršo atslēgu." Viņa atklāja, ka, pateicoties iepriekš minētajai metodei, viņa gada laikā atbrīvojusies no 15 liekajiem kilogramiem.

Vairāk skaties 1188.lv.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu