Vējonis kandidēs uz vēl vienu LBS prezidenta termiņu

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Raimonds Vējonis
Raimonds Vējonis Foto: Edijs Pālens/LETA

Pašreizējais Latvijas Basketbola savienības (LBS) prezidents Raimonds Vējonis savā "Facebook" kontā pavēstījis, ka kandidēs nākamgad paredzētajās LBS prezidenta vēlēšanās.

Vējonis par LBS prezidentu tika ievēlēts 2020.gada 21.janvārī.

"Esmu gatavs turpināt strādāt, lai turpinātu iesākto un attīstītu jaunas iniciatīvas," raksta Vējonis, "visus četrus gadus esmu bijis atvērts konstruktīvām sarunām ar LBS biedriem un tuvākajā laikā vēlreiz tikšos ar daudziem LBS biedriem, uzklausot viedokļus, idejas un vajadzības."

Savu redzējumu LBS prezidents sola apkopot programmā, kas tiks iesniegta "līdz LBS statūtos paredzētajam termiņam".

LBS prezidents tiks vēlēts organizācijas biedru sapulces laikā.

Pašreizējais Vējoņa pilnvaru termiņš beigsies 2024.gada 20.janvārī.

Saskaņā ar LBS statūtiem katrs LBS biedrs var izvirzīt LBS prezidenta amata kandidātu ne vēlāk kā kalendāro mēnesi pirms biedru sapulces - līdz 2023.gada 24.oktobrim, iesniedzot ģenerālsekretāram rakstveida iesniegumu un pievienojot izvirzītā kandidāta rakstveida piekrišanu ieņemt prezidenta amatu, kandidāta autobiogrāfiju, kandidāta rakstiski sagatavotu Latvijas basketbola attīstības programmu un prioritātes četru gadu posmam.

Vējonis par LBS prezidentu tika ievēlēts, saņemot 34 balsis, bet viņa konkurente Anete Jēkabsone-Žogota tika pie 14 balsīm. Kaspars Cipruss savu kandidatūru atsauca un tajā pašā gadā tika apstiprināts par LBS ģenerālsekretāru.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu