Intars Rešetins zaudējis 13 kilogramus

Apollo.lv
Foto: intars.resetins/Instagram

Lai gan aktieris un režisors Intars Rešetins uz laiku pārtraucis aktiera gaitas teātrī, viņš būs redzams daudzsēriju filmas "Nelūgtie viesi" otrajā sezonā. Sastopot viņu filmēšanas laukumā Kandavā, varēja pamanīt, ka aktieris kļuvis ievērojami slaidāks, rakstīja izdevums "Privātā Dzīve".

"Es dzīvoju normālu ģimenes cilvēka dzīvi un nemitīgi strādāju – tas ļauj būt formā un neiesēsties dīvānā," saka Intars.

Pērn viņš svēris 99,6 kilogramus, bet nu esot par 13 kilogramiem vieglāks. Savu artavu devusi iestāšanās Zemessardzē.

"Esmu Studentu bataljonā kājnieku rotā, kur ir arī aktieri Uldis Anže un Varis Piņķis. Drīz no aktieriem un režisoriem varēsim veidot savu nodaļu," spriež Intars, jo ir pārliecināts – Zemessardzi ar ikdienas pienākumiem var apvienot ikviens. "Viss noslēpums ir plānošanā," tā Rešetins.

Viņš arī pastāstīja par izvēli uz laiku pārtraukt aktiera gaitas teātrī: "Kā aktieris esmu prom no teātriem jau labu laiku, tagad kādu laiku būšu prom arī kā režisors. Gribas atpūsties no teātra pasaules. Nesaku, ka teātris ir slikts, garlaicīgs vai senila māksla. Teātris ir mana mīlestība, bet šobrīd ieturu pauzīti," skaidro Rešetins.

Arī TVNET GRUPA viesojās "Nelūgto viesu" filmēšanas laukumā. Par jauno sezonu, kas solās būt pārsteigumiem bagāta, lasiet tiešsaistes žurnālā "Klik".

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu